Zbrodniarz wojenny Władimir Putin rzekomo zapadł w śpiączkę w związku z nieudaną operacją. O tym poinformował portal Obozrevatel, powołując się na źródła w ukraińskim wywiadzie. Podobno dyktator miał guza nowotworowego, którego usunięcie mogłoby spowodować poważne konsekwencje dla jego zdrowia.

Teraz Putin jest podobno na oddziale intensywnej terapii, gdzie jego witalność jest podtrzymywana za pomocą sztucznych systemów podtrzymywania życia.

Według doniesień Putin wykazywał wszelkie oznaki zahamowania odruchów pnia mózgu, jego organizm nie reaguje na ból.

Według źródeł z ukraińskiego wywiadu gospodarz Kremla jest w destrukcyjnej śpiączce.

Otoczenie dyktatora najprawdopodobniej postanowiło ukryć informacje o stanie Putina. Planują trzymać wszystkich w tajemnicy, dopóki Kreml nie ustali, kto będzie następcą prezydenta Rosji.

Do tego czasu zamiast Putina będzie się pojawiać publicznie jego sobowtór, co pozwoli na stworzenie pożądanej iluzji rzekomego „zdrowia” rosyjskiego dyktatora.

Wydanie pisze, że informacje te wymagają potwierdzenia. I będzie można to sprawdzić już niedługo, kiedy Kreml znów będzie zmuszony skomentować odmowę negocjacji między Ukrainą a Federacją Rosyjską na szczeblu prezydenckim.

PRZECZYTAJ:

Szef ukraińskiego wywiadu: Putin jest poważnie chory na raka

PRZECZYTAJ:

Były szpieg KGB: Koniec Putina powinien być jak koniec Husajna lub Kaddafiego

Były szef brytyjskiego wywiadu: Najbliższe otoczenie Putina może go usunąć lub zabić

Koniec Putina i jego popleczników powinien być taki sam jak nazistów – brytyjski sekretarz obrony

OPINIA REDAKCJI: ROSJA PO PUTINIE.
JAKIE WARUNKI MUSIAŁBY SPEŁNIĆ KREML, ABY LICZYĆ NA ZNIESIENIE SANKCJI?

Podczas gdy Siły Zbrojne Ukrainy będą bezlitośnie niszczyć armię rosyjską, atomowe sankcje muszą wzrastać wykładniczo. Nie ma sensu negocjować z Putinem i jego poplecznikami. Negocjować można wyłącznie z tymi, którzy przyjdą ich zastąpić. Rosyjska gospodarka umiera, Siły Zbrojne Ukrainy niszczą armię rosyjską.

Społeczność światowa powinna pomyśleć o warunkach, jakie Kreml będzie musiał spełnić po obaleniu Putina, aby Rosja powróciła do rodziny cywilizowanych narodów świata.

  1. Międzynarodowy Trybunał. Głównym warunkiem złagodzenia sankcji powinno być żądanie oddania kremlowskiego dyktatora i jego popleczników przed międzynarodowy wymiar sprawiedliwości.
  2. Denuklearyzacja Federacji Rosyjskiej. Następnym warunkiem ma być rezygnacja Moskwy z broni jądrowej.
  3. Deputinizacja Federacji Rosyjskiej. Konieczne jest żądanie, aby Rosja na zawsze porzuciła zbrodniczą imperialną politykę ekspansjonizmu oraz potępiła i na zawsze odrzuciła dziedzictwo rosyjskiego imperializmu, bolszewizmu, stalinizmu, putinizmu, raszyzmu i eurazjatyzmu we wszystkich jego przejawach. Deimperializacja putinowszko-raszystowskiej Rosji powinna przebiegać według wzoru denazyfikacji nazistowskich Niemiec.

4. Geopoiltyczna transformacja Euroazji. Putin otwórzył geopolityczną puszkę Pandory. Krym, Donbas, Abchazja, Osetia Południowa, Naddniestrze – wszystkie te terrorystyczne enklawy muszą zostać powrócone w skład Ukrainy, Gruzji i Mołdawii.

Putin chciał kwestionować nienaruszalność granic w Europie? Ok! W takim razie konieczne jest rozpoczęcie dyskusji na temat demilitarizacji i statusu obwodu kaliningradzkiego, na temat statusu Królewca! Co więcej, musimy żądać, żeby narody znajdujące się pod rządami Federacji Rosyjskiej mieli możliwości wolnego i demokratycznego rozwoju suwerenności i tożsamości narodowej w ramach prawdziwej federalizacji Rosji. Wszystkie narody mają prawo do samostanowienia. Jest to podstawowa zasada prawa międzynarodowego.

Spełnienie właśnie takich wymagań społeczności międzynarodowej byłoby odpowiednim warunkiem zniesienia sankcji wobec postputinowskiej Rosji. Do tego powinna dążyć społeczność światowa. To kwestia bezpieczeństwa europejskiego i globalnego. Każdy przyszły agresor, który zagraża demokracji i światowemu bezpieczeństwu, powinien wiedzieć, że zostanie surowo ukarany. Zbrodniczy imperializm rosyjski musi być potępiony na wieki wieków.

Jagiellonia.org

ZOBACZ TAKŻE:

Nuland: Celem USA jest całkowita strategiczna klęska Putina

Pokój na warunkach rosyjskich może być zaproszeniem do kolejnej wojny – Baerbock

Nuland: Użycie broni jądrowej przeciwko Ukrainie zakończy się katastrofą dla Putina

USA: Chcemy, aby putinowska inwazja na Ukrainę stała się strategiczną porażką Rosji

Historyczne spotkanie na bazie w Ramstein. 40 krajów utworzyło koalicję antyputinowską

Szef Pentagonu: Rosja przegrywa bitwę o Ukrainę. Chcemy ją osłabić tak bardzo, żeby nie mogła już nikogo zaatakować