Kategoria: Terroryzm

Ludobójstwo! Terroryści z Grupy Wagnera świadomie i z premedytacją mordują ukraińskich dzieci – Rada Najwyższa Ukrainy

Rada Najwyższa zarejestrowała projekt uchwały nr 9229 w sprawie uznania prywatnej firmy wojskowej Grupy Wagnera za międzynarodową organizację terrorystyczną. Dokument ukraińskiego parlamentu wymienia przykłady bestialskich i makabrycznych zbrodni wojennych popełnionych przez okrutnych zwyrodnialców z firmy wojskowej, nazywanej prywatną armią Putina, która z 2014 roku aktywnie uczestniczy w putinowskim ludobójstwie narodu ukraińskiego.

W sieci pojawiło się nagranie jak raszyści odcinają głowę ukraińskiemu żołnierzowi. Szef SBU: Znajdziemy i ukarzemy tych bestii

Rosyjscy najeźdźcy opublikowali skrajnie drastyczne nagranie z egzekucji ukraińskiego jeńca wojennego. Na opublikowanym filmie widać, jak bestie Putina nożem odcinają głowę żywemu ukraińskiemu żołnierzowi. Później w sieci pojawił się kolejny film przedstawiające zwłoki bez głowy dwóch ukraińskich żołnierzy, który został udostępniony 8 kwietnia przez prorosyjskie kanały Telegram.

Sejm uznał Rosję za państwo sponsorujące terroryzm

Wczoraj wieczorem w Sejmie odbyło się głosowanie dotyczące uchwały, w której Rosja uznawana jest za państwo sponsorujące terroryzm. Dołączona została do niej także poprawka dotycząca katastrofy smoleńskiej. Uchwałę poparło 231 posłów, posłowie opozycji nie głosowali. Przeciwko niej opowiedzieli się jednak Grzegorz Braun i Dobromir Sośnierz.

Loading

Serdecznie zapraszamy Państwa do polubienia i śledzenia naszego fanpage

Portal Międzymorza Jagiellonia.org
Share via
Send this to a friend