Kategoria: Russkij Mir

Defilada żenady

Na wczorajszej defiladzie z okazji tak zwanego „dnia zwycięstwa” w Moskwie pojawił się zaledwie jeden czołg, a był to T-34, czyli maszyna używana podczas II wojny światowej.

Po śmierci Putina Rosja pogrąży się w chaosie wojny domowej – Bild

Pokojowe przekazanie władzy po śmierci dyktatora nie jest już możliwe, „walka będzie bezlitosna”, uważa Julian Repke, felietonista niemieckiego dziennika „Bild”. Według niego pokojowe przekazanie władzy nowemu głowie państwa czy uczciwe demokratyczne wybory w Rosji nie są już realne, ponieważ od lat wszyscy demokraci i opozycjoniści są „wypychani” z kraju, a jego obecni współpracownicy będą walczyć o prezydenturę siłą. Wewnętrzny krąg tyrana i tzw. elity nigdy nie skłaniały się ku uczciwej walce politycznej, a teraz faktycznie utraciły nawet prawnie uzasadnione dźwignie. Dlatego prawdopodobnie zostaną wciągnięci w walkę o władzę poprzez konfrontację.

W sieci pojawiło się nagranie jak raszyści odcinają głowę ukraińskiemu żołnierzowi. Szef SBU: Znajdziemy i ukarzemy tych bestii

Rosyjscy najeźdźcy opublikowali skrajnie drastyczne nagranie z egzekucji ukraińskiego jeńca wojennego. Na opublikowanym filmie widać, jak bestie Putina nożem odcinają głowę żywemu ukraińskiemu żołnierzowi. Później w sieci pojawił się kolejny film przedstawiające zwłoki bez głowy dwóch ukraińskich żołnierzy, który został udostępniony 8 kwietnia przez prorosyjskie kanały Telegram.

Brytyjski generał: Putina mogą zabić jego najbliżsi współpracownicy

Putina mogą zabić jego najbliżsi współpracownicy, jak to się stało z Juliuszem Cezarem. Taki koniec kremlowskiego zbrodniarza wojennego prognozuje członek Izby Lordów, były szef Sztabu Generalnego Wielkiej Brytanii, generał porucznik, baron Richard Dannatt w artykule opublikowanym na łamach Daily Telegraph.

Putin o perspektywach upadku Rosji: „Będą Moskale, Uralczycy i inni”

Dyktator terrorystycznego faszystowskiego państwa-agresora, który swoją nieadekwatną polityką uruchomił proces nieuniknionego upadku Federacji Rosyjskiej, stara się zrzucić swoją winę na USA, NATO i UE. Krwawy zbrodniarz wojenny, odpowiedzialny za makabryczne zbrodnie przeciwko ludzkości, barbarzyńskie zrujnowanie wielkich miast i okrutne zamordowanie setek tysięcy niewinnych cywilów Ukrainy, Syrii, Gruzji i Czeczenii, postanowił zastraszyć Rosjan kłamliwymi teoriami spiskowymi. Tym razem kremlowski dyktator bredził, że rzekomo jeszcze przed początkiem rosyjskiej agresji na Ukrainę podstępny zbiorowy Zachód opracował plan i szykował się do rozczłonkowania „niewinnej, pokojowej” Rosji, która, jak wiadomo, „nigdy nikogo nie zaatakowała”, a jedynie „broniła się przed agresją podstępnego Zachodu”.

Danyłow: Świat musi przygotować się na upadek Rosji

Podejmowane przez niektórych światowych graczy próby zapobieżenia rozpadowi Rosji zakończą się niepowodzeniem. Ukraina nie zgodzi się na żadne kompromisy ze zbrodniczym reżimem Putina. Świat musi przygotować się na upadek Rosji, który nastąpi niezależnie od ich woli – oświadczył w eterze programu TSN telewizji 1+1 Ołeksij Danyłow, sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy.

Rządy Putina dobiegają końca, niektórzy znają już nazwisko jego następcy

Po ważnych decyzjach Zachodu o przekazaniu Ukrainie czołgów i innego sprzętu rosyjskie elity zaczynają zdawać sobie sprawę, że Rosja przegrywa wojnę i już zastanawiają się, kto zastąpi u władzy krwawego zbrodniarza wojennego Władimira Putina – oświadczył w komentarzu udzielonym telewizji 24tv.ua Ołeksij Danyłow, sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy.

Rosja może stać się państwem upadłym, prognozują eksperci ds. polityki zagranicznej – Financial Times

Rosja błyskawicznie zamienia się w failed state. Wielu czołowych ekspertów polityki zagranicznej uważa, że ​​Rosja stanie się państwem upadłym lub po prostu rozpadnie się przed 2033 rokiem – pisze Financial Times powołując się na wyniki sondażu opinii przeprowadzonego wśród czołowych zachodnich analityków.

Loading

Serdecznie zapraszamy Państwa do polubienia i śledzenia naszego fanpage

Portal Międzymorza Jagiellonia.org
Share via
Send this to a friend