Kategoria: Kremlowskie matrioszki

Kolejna prowokacja!!! Rada Obwodowa we Lwowie zażądała usunięcia posągów lwów z Cmentarza Orląt Lwowskich

Rada Obwodowa we Lwowie zażądała usunięcia posągów lwów z Cmentarza Orląt Lwowskich, które uznała za „symbol polskiej okupacji Lwowa”. Oświadczenie w tej sprawie Rada przyjęła w czwartek. Uważa, że lwy ustawiono nielegalnie – informuje rmf24.pl powołując się na PAP.

czytaj więcej

Moskwa szykuje siły specjalne do wojny o świątynie na Ukrainie

Putin przygotowuje żołnierze jednostek specjalnych w celu zdobycia i obrony świątyń Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego na Ukrainie. Główny Zarząd Wywiadowczy Rosji już opracował operację, która ma na celu destabilizację sytuacji na Ukrainie z wykorzystaniem czynnika religijnego.

czytaj więcej

Generał ujawnia podstępny plan Putina wobec Ukrainy

Kreml zamierza uruchomić operację specjalną na wielką skalę, w celu destabilizacji sytuacji na Ukrainie, aby w trakcie w następnych wyborów prezydenckich i parlamentarnych doprowadzić do władzy siły prorosyjskie a tym samym zmienić euroatlantycki wektor Ukrainy – twierdzi ekspert Wasyl Bohdan.

czytaj więcej

Tak działa globalne rosyjskie imperium kłamstwa! Tysiące fałszywych kont i ponad 10 milionów tweetów

Serwis społecznościowy Twitter ujawnił dane na ponad 4600 fałszywych rosyjskich kont i ponad 10 milionów tweetów, które są zostały narzędziem wojny informacyjnej rozpętanej w sieciach społecznościowych w celu ingerencji w amerykańskie wybory prezydenckie w 2016 r.

czytaj więcej
Loading