Tuba propagandowa Rosji – państwowa ogólnoświatowa wielojęzyczna telewizja „Russia Today” (RT) – stworzona do prania mózgów Europejczyków i Amerykanów w celu zdestabilizowania całego zachodniego świata, pokazała swoje prawdziwe zwierzęce oblicze. Szef rosyjskojęzycznej dyrekcji „RT Russia” Anton Krasowskij w eterze telewizji wezwał do zabijania (utopienia i spalenia) ukraińskich dzieci oraz rozstrzelania wszystkich Ukraińców, którzy chcą żyć we własnym pokojowym, demokratycznym i niepodległym państwie.

Na bluźniercze antyludzkie nazistowskie apele propagandysty odpowiedział już minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kułeba.

PRZECZYTAJ:

Prilepin: Dla zwycięstwa nad Ukrainą musimy zniszczyć ukraińskie dzieci. Tylko całkowite oczyszczenie narodu! To jedyna szansa

Krasowski wygłosił swoje przerażające oświadczenie podczas wywiadu z innym rosyjskim propagandystą i ksenofobem, pisarzem science fiction Siergiejem Łukjanenko, który opowiedział Krasowskiemu, jak podczas sowieckiej okupacji w 1980 roku leczył astmę na ukraińskim Zakarpaciu. Tam podobno spotkał ukraińskie dzieci, które powiedziały mu, że „Ukraina była okupowana przez Moskwę” i gdyby nie okupanci, Ukraina rozwijałaby się i żyła nie gorzej niż wiodące państwa europejskie, , a tak Ukraińcy cierpią z powodu okupacji.

„To nie były dzieci ukraińskie, mówiące po ukraińsku Ukraińcy, bo takie tam też były i były całkiem normalne. To były dzieci mówiące po rosyjsku, z rosyjskimi nazwiskami chłopcy. U kogoś [z tych chłopców] ojciec był wojskowy, u innych też… Absolutnie to były Rosjanie, dzieci rosyjskojęzyczne” – powiedział Łukjanenka.

Krasowski odpowiedział na historię swojego rozmówcy stwierdzeniem, że ukraińskie dzieci należy zabijać. Taka propozycja wstrząsnęła nawet ksenofobem i ukrainofobem Łukjanenką, który próbował zaprzeczyć, że to rzekomo „nie nasza metoda” i że ukraińskie dzieci rzekomo wymagają reedukacji. Na co propagandysta odpowiedział, że zabijanie dzieci to właśnie „nasza metoda”.

Powinny być utopione w [rzece] Cisie. Właśnie tam, gdzie „pływie kacza” (tak rosyjski nazista odniósł się do pieśni żałobnej Majdanu pt. „Pływie kacza po Tysyni”). Trzeba było topić te dzieci, topić w Cisie – krzyczał Krasowski z twarzą wykrzywioną nienawiścią – To nie pańska metoda, ponieważ jest pan inteligentem, piszącym fantastykę, ale to nasza metoda. Ktokolwiek mówi, że Moskali ich okupowali odrazu bierzesz i wrzucasz ich do rzeki o wartkim biegu – warknął rosyjski nazista.

Łukjanenko próbował się sprzeciwić i zaczął mówić o rosyjskiej tradycji użycia drągów do „edukacji”, ale Krasowski zaprzeczył twierdząc, że fizyczne tortury nie wystarczą i zaczął krzyczeć, że takie dzieci należy spalić żywcem.

„Karpaty są obrzydliwe. Tam każdy domek [góralski ze smerka – świerka] nazywa się chatą smrekową (tu rosyjski nazista znów odniosł się do ukraińskiej piosenki pt. „Smerekowa chata”). Prosto do tej „smrekowej chaty” zapędzić i palić te dzieci”

– krzyczał ze wściekłością oszalały od nienawiści rosyjski nazista i dodał, że Ukraina nie powinna istnieć, a Ukraińcy, którzy opierają się Rosji, powinni zostać rozstrzelani.

Przerażający film nawołujący do zagłady ukraińskich dzieci, który jest transmitowany w rosyjskiej telewizji państwowej, zamieścił na Twitterze minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kułeba. W tle szokujących apeli rosyjsko-nazistowskich propagandystów szef ukraińskiej dyplomacji złożył apel do państw europejskich.

„Rządy, które jeszcze nie zakazały RT, powinny obejrzeć ten odcinek. Po ich stronie jesteście, jeśli pozwolicie RT działać w swoich krajach. Agresywne nawoływanie do ludobójstwa (postawimy tego człowieka za to przed sądem), które nie mają nic wspólnego z wolnością słowa. Należy zakazać RT na całym świecie!”

– zareagował emocjonalnie Kułeba.

Przypomnijmy, według Biura Prokuratora Generalnego Ukrainy, podczas wojny, rozpętanej przez Rosję przeciwko Ukrainie, rosyjscy najeźdźcy zabili już co najmniej 430 ukraińskich dzieci. Ponad 800 zostało rannych.

Większość dzieci ucierpiała w obwodzie donieckim. Wielu małych Ukraińców zostało zabitych lub rannych w obwodzie charkowskim. W pierwszej piątce regionów, które mają smutne przywództwo pod względem liczby dzieci dotkniętych rosyjską agresją, znalazły się również obwody kijowski, mykołajewski i zaporoski.

Również rosyjscy najeźdźcy porywają i wywożą ukraińskie dzieci na terytorium Federacji Rosyjskiej. Najczęściej deportowano małych Ukraińców na Daleki Wschód i Syberię. Według najbardziej ostrożnych szacunków z Ukrainy wywieziono setki tysięcy dzieci. Zwrócono mniej niż sto.

Uzbrojeni maniacy z armii rosyjskiej dokonali prawdziwego ludobójstwa na okupowanych terytoriach Ukrainy. Torturują i brutalnie zabijają obywateli Ukrainy, którzy kochają swój kraj. Odnotowano liczne przypadki gwałtów. Po wyzwoleniu od rosyjskich nazistów Buczy, Iziuma, Łymana i innych miejscowości Siły Zbrojne Ukrainy znajdują masowe groby zamordowanych cywiłów.

Senat Republiki Czeskiej uznał już zbrodnie Federacji Rosyjskiej na Ukrainie za ludobójstwo narodu ukraińskiego. Kanada też oficjalnie uznała zbrodnie Rosji na Ukrainie za ludobójstwo narodu ukraińskiego. Łotwa i Estonia podjęły takie same decyzje.

Z kolei prezydent RP Andrzej Duda porównał działania raszystów w celu zablokowania eksportu ukraińskiego zboża z Hołodomorem – Wielkim Głodem z lat 30. XX wieku.

Do Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych wpłynął w niedziele (09.10.2022) projekt ustawy kongresmana Steve’a Cohena z Partii Demokratycznej o uznaniu działań putinowskiej Rosji na Ukrainie za ludobójstwo. Wcześniej prezydent USA Joe Biden powiedział, że rosyjska inwazja na Ukrainę jest ludobójstwem, ale dodał, że prawnicy międzynarodowi będą musieli zdecydować, czy inwazja spełnia kryteria ludobójstwa.

Jagiellonia.org

PRZECZYTAJ:

Plan ludobójstwa Ukraińców zatwierdził osobiście Putin

Marionetkowy „rząd” i obozy koncentracyjne. Bild ujawnia plan Putina

Scenariusz ludobójstwa. Rosyjska agencja propagandowa ujawnia plany Putina

KOMENTARZ REDAKCJI

W 1994 r. Ukraina dobrowolnie zrezygnowała z trzeciego na świecie potencjału nuklearnego. Dzięki dobrej woli Ukrainy zostały zniszczone nuklearne balistyczne pociski międzykontynentalne i strategiczne bombowce.

Memorandum Budapeszteńskie podpisane 5 grudnia 1994 roku miało zapewnić Ukrainie bezpieczeństwo. Stany Zjednoczone, Rosja i Wielka Brytania zobowiązały się do respektowania suwerenności a integralności terytorialnej Ukrainy oraz powstrzymania się od wszelkich gróźb użycia siły przeciwko jej niepodległości i integralności terytorialnej.

Jednak Rosja złamała swoje zobowiązania. Wiosną 2014 r. Putin anektował Krym, rozpętał wojnę w Donbasie i próbuje zakwestionować niezależność Ukrainy. Co więcej, ignorując wolę narodów Europy Środkowo-Wschodniej, z maniakalnym uporem próbuje narzucić Stanom Zjednoczonym temat negocjacji o nowym podziale świata na strefy wpływów.

Rosja stała się egzystencjalnym zagrożeniem dla Ukrainy i całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Wielokrotnie ostrzegałem, że Rosja opracowuje szczegółowy plan agresji i terroru wobec krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W tym stwierdzeniu nie ma najmniejszej przesady. O istnieniu takiego planu świadczą liczne odtajnione dane ukraińskiej i zachodnich agencji wywiadu, a także nagminne wypowiedzi samych rosyjskich strategów, polityków oraz wielokrotne publikacje kremlowskich propagandystów, którzy ostatnio zaczęli urządzać histerię w sprawie konieczności „denazyfikacji” Polski. I to nie jest przypadek. Rzeczywiście, w ultimatum, jakie rosyjskie MSZ w grudniu ubiegłego roku wystosowało wobec USA i NATO, pojawiło się żądanie rozbrojenia krajów Europy Środkowo-Wschodniej, czyli przywrócenia Moskwie dawnej strefy wpływów na Starym Kontynencie.

Putin popełnia poważne zbrodnie przeciwko ludzkości, ponieważ czuje absolutną bezkarność, grożąc całemu światu bronią jądrową. Psychopata z bunkra praktycznie otwarcie grozi Zachodowi, mówiąc, że jeśli będzie mu uniemożliwiać zorganizowanie ludobójstwa na Ukrainie, użyje broni jądrowej przeciwko państwom NATO.

Ukraina jest tylko pierwszym celem zbrodniarza wojennego. Kremlowski paranoik marzy o odbudowie Imperium Rosyjskiego i dawnej strefy wpływów w Europie, która obejmuje całą wschodnią flankę NATO, czyli kraje bałtyckie, Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię.

Jeśli Zachód ulegnie Putinowi na Ukrainie, będzie on nadal wymachiwał jądrową maczugą, bezkarnie dopuszczając się agresji i ludobójstwa w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Dlatego stosowanie szantażu nuklearnego jest kategorycznie niedopuszczalne. Świat nie powinien tego tolerować!

Jeśli Zachód będzie ulegać zastraszaniu Putina, może to doprowadzić do znacznie większych katastrof dla ludzkości niż nawet ograniczone użycie broni jądrowej. Kremlowska bestia musi być surowo ostrzeżona, że każda próba użycia broni masowego rażenia pociągnie za sobą natychmiastową, twardą, odpowiednią i lustrzaną reakcję.

Moskiewski zbrodniarz wojenny musi zdać sobie sprawę, że jego szantaż nie będzie miał najmniejszego wpływu na wolę suwerennych i wolnych narodów. Musi raz na zawsze porzucić takie instrumenty polityki zagranicznej. Musi również wyraźnie i jasno zrozumieć, że poniesie surową i nieuniknioną karę, jeśli nadal będzie popełniał ciężkie zbrodnie przeciwko ludzkości.

Jagiellonia.org

ZOBACZ TAKŻE:

„Nowa Norymberga”. Ukraina chce utworzyć specjalny trybunał dla Putina

Operacja „Dzień Sądu”. Ukraina stworzyła jednostkę do zniszczenia rosyjskich zbrodniarzy wojennych

Rosja po Putinie. Jednym z warunków zniesienia sankcji powinna być rezygnacja z broni jądrowej

Dlaczego Rosja nienawidzi Polski?
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZ FILM: „ANTYPOLONIZM. ZWYCZAJNY ROSYJSKI FASZYZM”

Jak pokonać Rosję?
OGLĄDAJ NASZE FILMY O STRATEGII PRZETRWANIA W WARUNKACH ROSYJSKIEJ WOJNY HYBRYDOWEJ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE ŚWIEŻY NUMER NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE WYDANIE SPECJALNE NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ZOBACZ TAKŻE: