ROSYJSKA AGENCJA PROPAGANDOWA UJAWNIA PLANY PUTINA

Wiosną 2022 roku na stronie rosyjskiej państwowej agencji informacyjnej RIA Nowosti, głównej tuby Kremla, ukazał się artykuł zatytułowany „Co Rosja powinna zrobić z Ukrainą”. Jest w nim wyłożony szczegółowy plan ludobójstwa i całkowitej likwidacji języka, kultury, tożsamości i państwowości ukraińskiej. Należy go traktować jako uniwersalny program masowych zbrodni przeciwko ludzkości, jaki krwawa banda kremlowskich maniaków zamierza uruchomić w krajach, które po II wojnie światowej znalazły się w sowieckiej strefie wpływów.

Włodzimierz Iszczuk

Redaktor naczelny portalu Jagiellonia.org i czasopisma „Głos Polonii”

W artykule rosyjski propagandysta Timofiej Siergiejcew bezwstydnie odsłania okrutny plan kremlowskich nazistów, którego celem jest ludobójstwo narodu ukraińskiego. Siewca kremlowskiej mowy nienawiści szczegółowo opisuje plan eksterminacji politycznej, kulturalnej i duchowej elity Ukrainy, zorganizowania masowego terroru i tworzenia obozów koncentracyjnych dla niepokornych Ukraińców, a także doprowadzenia pozostałej ludności Ukrainy do żebraczej i zwierzęcej egzystencji.

Tekst jest wyraźnym dowodem zbrodniczych i mizantropijnych planów Kremla wobec Ukrainy. Po jego lekturze staje się całkowicie jasne, że tak zwana denazyfikacja cynicznie głoszona przez Putina jest w rzeczywistości zbrodniczym, nieludzkim planem ludobójstwa i zniewolenia wielomilionowego narodu europejskiego. Z tekstu wynika, że z punktu widzenia bandy kremlowskich maniaków każdy człowiek honoru, który broni niepodległości i integralności swojej ojczyzny, każdy obywatel przestrzegający prawa, który sprzeciwia się zbrodniczej i agresywnej polityce Kremla, zostaje uznany za „nazistę”. Taką etykietkę raszyści przypinają każdej przyzwoitej osobie, która walczy o honor, godność, wolność i demokrację, każdej, która powstrzymuje ich przed realizacją nikczemnych, antyludzkich planów i projektów geopolitycznych.

Opisywany artykuł dotyczy Ukraińców, ale dla rosyjskich nazistów Ukraina jest tylko etapem ich agresji. To dopiero pierwszy kraj, który stanął na ich drodze i przeciwstawia się ekspansji zła. Apetyt bandy kremlowskich maniaków nie ogranicza się do Ukrainy, w rosyjskiej przestrzeni informacyjnej słychać już głosy o potrzebie tzw. denazyfikacji Polski. Dlatego warto go czytać jako uniwersalny manifest rosyjskiego nazizmu, który prędzej czy później może być zastosowany wobec wszystkich narodów byłej sowieckiej strefy wpływów w Europie.

GŁÓWNE TEZY MANIFESTU ROSYJSKIEGO NAZIZMU

„Ukraina nie może istnieć jako państwo narodowe, a próby budowania takiego państwa nieuchronnie prowadzą do nazizmu” – pisze putinowski podżegacz do ludobójstwa i dodaje, że „Denazyfikacja będzie nieuchronnie oznaczać deukrainizację”.

„Nie potrzebujemy nazistowskiej, banderowskiej Ukrainy, wroga Rosji i narzędzia Zachodu do zniszczenia Rosji. Dziś kwestia denazyfikacji przeszła na płaszczyznę praktyczną. Denazyfikacja jest konieczna, gdy znaczna część narodu – najprawdopodobniej jego większość – zostaje opanowana i wciągnięta przez reżim nazistowski w jego politykę. To znaczy, gdy hipoteza »ludzie są dobrzy – rząd jest zły« nie sprawdza się. Uznanie tego faktu jest podstawą polityki denazyfikacji” – napisał popularyzator putinowskiego nazizmu na łamach portalu RIA Novosti.

„Jednak oprócz najwyższych rangą urzędników winna jest także znaczna część ludzi, którzy są biernymi nazistami, kolaborantami nazizmu. Wspierali i pobłażali władzy nazistowskiej” – kontynuuje rosyjski następca Goebbelsa.

„Dalsza denazyfikacja tej masy ludności polega na reedukacji, której dokonuje się poprzez ideologiczne represje (tłumienie) idei nazistowskich oraz poprzez surową cenzurę: nie tylko w polityce, ale także w kulturze i edukacji” – pisze siewca nienawiści i planów rosyjskich zbrodniarzy wojennych.

Warto zauważyć, że agencja RIA Nowosti jest ściśle związana z Kremlem i nigdy nie publikuje przypadkowych tekstów. Polityka redakcyjna głównej rosyjskiej tuby propagandowej jest ściśle kontrolowana. Właśnie dlatego ten tekst należy postrzegać jako oficjalny manifest rosyjskiego nazizmu i uzasadnienie kremlowskiego planu ludobójstwa narodu ukraińskiego.

Każdy przestrzegający prawa obywatel, lojalny wobec swojego państwa i narodu, każdy człowiek, który szanuje niezależność i integralność terytorialną swojego kraju, każdy, kto może oprzeć się realizacji agresywnej i grabieżczej polityki Moskwy w Europie, jest „nazistą” w oczach Putina i zbrodniczego klanu KGB, który od początku XXI wieku rządzi Rosją. Innymi słowy, każdy polski, ukraiński, litewski obywatel, który pozostaje lojalny wobec swojego kraju, w oczach bandy kremlowskich maniaków jest wrogiem, którego koniecznie trzeba oczernić i odczłowieczyć, a następnie fizycznie zlikwidować lub uwięzić w obozach koncentracyjnych.

Włodzimierz Iszczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Plan ludobójstwa Ukraińców zatwierdził osobiście Putin

Marionetkowy rząd i obozy koncentracyjne. Bild ujawnia plan Putina

Oficjalnie! List USA do ONZ: Kreml zaplanował organizację masakr, tortur i aresztowań Ukraińców

Biały Dom: Putin prowadzi wojnę przeciwko Ukraińcom, by represjonować ich, zmiażdżyć ich, skrzywdzić ich