Zbrodniarz wojenny, organizator ludobójstwa Ukraińców Władimir Putin przyznał 64. brygadzie honorowy tytuł „Gwardii” za „wzorowe działania” podczas rosyjskiej agresji przeciwko Ukrainie. To właśnie ta brygada popełniła poważne zbrodnie przeciwko ludzkości i dokonała masakry ludności cywilnej w Buczy pod Kijowem. To właśnie ta brygada poniosła haniebną klęskę i tchórzliwie uciekła z pola bitwy na północy Kijowszczyzny.

Za jakie „zasługi” brygada krwawych morderców, która umie walczyć tylko z bezbronnymi cywilami, została odznaczona przez kremlowskiego maniaka, można przeczytać w oficjalnym dekrecie opublikowanym na rządowym portalu putinowsko-raszystowskiej Rosji:

„Za masowy heroizm i odwagę, wytrwałość i męstwo okazane przez personel brygady w działaniach wojennych w obronie Ojczyzny i interesów państwa w konfliktach zbrojnych”.

PRZECZYTAJ:

Wiceszef MSZ RP: Moskwa morduje ludzi tylko ze względu na ich pochodzenie

To ludobójstwo! Potworne bestialstwa putinowskich morderców w Buczy i Irpieniu

Rosyjskie ludobójstwo na Ukrainie. Premier Morawiecki żąda zwołania Rady Europejskiej

CMENTARZ OFIAR ROSYJSKIEJ AGRESJI POD KIJOWEM

KOMENTARZ REDAKCJI

Trudno zachować dystans, obiektywizm i bezstronność, kiedy kremlowskie łotry na oczach całego świata depczą wszelkie normy prawa międzynarodowego i moralności ludzkiej cywilizacji. Cynizm krwawej bandy kremlowskich maniaków przekroczył wszelkie granice.

Bestie, którzy popełnili ciężkie zbrodnie przeciwko ludzkości; krwiożercze potwory, którzy torturowali, zabijali i gwałcili ludność cywilną na okupowanych terenach obwodu kijowskiego; tchórzliwi łajdacy, którzy okazywali swoją „odwagę” wyłącznie podczas masowych tortur, maltretowania i licznych mordów na bezbronnych cywilach, są nagradzani przez kremlowskiego zwyrodnialca za „heroizm”.

W ludzkim języku brakuje słów, by wyrazić skalę ohydy, pogardy, odrazy i wstrętu wobec tych obrzydliwych stworzeń.

Społeczność światowa musi znaleźć mechanizmy najsurowszego karania przestępców za tak cyniczne i okrutne zbrodnie przeciwko ludzkości.

OPINIA REDAKCJI: ROSJA PO OBALENIU PUTINA.
JAKIE WARUNKI MUSIAŁBY SPEŁNIĆ KREML,
ABY LICZYĆ NA ZNIESIENIE SANKCJI?

Podczas gdy Siły Zbrojne Ukrainy będą bezlitośnie niszczyć armię rosyjską, atomowe sankcje muszą wzrastać wykładniczo. Nie ma sensu negocjować z Putinem i jego poplecznikami. Negocjować można wyłącznie z tymi, którzy przyjdą ich zastąpić. Rosyjska gospodarka umiera, Siły Zbrojne Ukrainy niszczą armię rosyjską.

Społeczność światowa powinna pomyśleć o warunkach, jakie Kreml będzie musiał spełnić po obaleniu Putina, aby Rosja powróciła do rodziny cywilizowanych narodów świata.

  1. Międzynarodowy Trybunał. Głównym warunkiem złagodzenia sankcji powinno być żądanie oddania kremlowskiego dyktatora i jego popleczników przed międzynarodowy wymiar sprawiedliwości.
  2. Denuklearyzacja Federacji Rosyjskiej. Następnym warunkiem ma być rezygnacja Moskwy z broni jądrowej.
  3. Deputinizacja Federacji Rosyjskiej. Konieczne jest żądanie, aby Rosja na zawsze porzuciła zbrodniczą imperialną politykę ekspansjonizmu oraz potępiła i na zawsze odrzuciła dziedzictwo rosyjskiego imperializmu, bolszewizmu, stalinizmu, putinizmu, raszyzmu i eurazjatyzmu we wszystkich jego przejawach. Deimperializacja putinowszko-raszystowskiej Rosji powinna przebiegać według wzoru denazyfikacji nazistowskich Niemiec.
  4. Geopoiltyczna transformacja Euroazji. Putin otwórzył geopolityczną puszkę Pandory. Krym, Donbas, Abchazja, Osetia Południowa, Naddniestrze – wszystkie te terrorystyczne enklawy muszą zostać powrócone w skład Ukrainy, Gruzji i Mołdawii. 

Putin chciał kwestionować nienaruszalność granic w Europie? Ok! W takim razie konieczne jest rozpoczęcie dyskusji na temat demilitarizacji i statusu obwodu kaliningradzkiego, na temat statusu Królewca! Co więcej, musimy żądać, żeby narody znajdujące się pod rządami Federacji Rosyjskiej mieli możliwości wolnego i demokratycznego rozwoju suwerenności i tożsamości narodowej w ramach prawdziwej federalizacji Rosji. Wszystkie narody mają prawo do samostanowienia. Jest to podstawowa zasada prawa międzynarodowego.

Spełnienie właśnie takich wymagań społeczności międzynarodowej byłoby odpowiednim warunkiem zniesienia sankcji wobec postputinowskiej Rosji. Do tego powinna dążyć społeczność światowa. To kwestia bezpieczeństwa europejskiego i globalnego. Każdy przyszły agresor, który zagraża demokracji i światowemu bezpieczeństwu, powinien wiedzieć, że zostanie surowo ukarany. Zbrodniczy imperializm rosyjski musi być potępiony na wieki wieków.

Jagiellonia.org

ZOBACZ TAKŻE:

Marionetkowy „rząd” i obozy koncentracyjne. Bild ujawnia plan Putina

Rosyjska agresja. Kreml szykuje zamach stanu na Ukrainie – brytyjskie MSZ

USA: Putin szykuje zmasowaną ofensywę w celu popełnienia ludobójstwa Ukraińców

Biały Dom: Putin prowadzi wojnę przeciwko Ukraińcom, by represjonować ich, zmiażdżyć ich, skrzywdzić ich

Wywiad USA: Putin planuje zorganizować wielki terror: masowe aresztowania i morderstwa na Ukrainie