Podczas gdy Rosja chce zniszczyć Ukrainę, Schroeder radośnie świętował 9 maja, dzień kapitulacji nazistowskich Niemiec, w ambasadzie rosyjskiej – zauważa w komentarzu portal dziennika „Bild”.

Dziennik „Berliner Zeitung” podał, że na przyjęciu w rosyjskiej ambasadzie „ze świata polityki obecni byli Schroeder i jego żona So-yeon Schroeder-Kim, były sekretarz generalny SED Egon Krenz, Klaus Ernst z Partii Lewicy oraz politycy AfD Alexander Gauland i Tino Chrupalla”.

Schroeder wraz z szefami AfD i NRD-owskimi zbrodniarzami na rosyjskiej imprezie podczas wojny na Ukrainie. Czy Schroeder naprawdę stał się obojętny na wszystko? Czy w jego życiu nie ma nikogo, kto powiedziałby mu: „Gerd, przestań!”? Czy nie ma już żadnego moralnego kompasu? Żadnego poczucia przyzwoitości?” – podkreśla „Bild”.

Dalej czytamy:

„Schroederowi wystarczyłoby tylko raz dziennie obejrzeć wiadomości, aby uświadomić sobie, że jest gościem zbrodniarzy wojennych w rosyjskiej ambasadzie. Na Ukrainie codziennie giną niewinni ludzie, bo Putin i jego zwolennicy tak chcą”

– podkreśla niemiecka redakcja.

PRZECZYTAJ:

Pętla gazowa Kremla: Nord Stream 2 wpędził Europę w pułapkę

„Sieć Schroedera”, czyli jak były kanclerz uzależniał Niemcy od Rosji

„Bild” uważa również, że „były niemiecki kanclerz Gerhard Schroeder szkodzi reputacji Republiki Federalnej. I nadal pełni służbę – nie dla Niemiec, ale dla Władimira Putina”.

ROLA SCHROEDERA W PRZYGOTOWYWANIU INWAZJI NA UKRAINĘ

To nie jedyne problemy byłego kanclerza Niemiec. Jak informuje RMF FM, śledztwo dotyczące rosyjskiej napaści na Ukrainę prowadzone przez polską prokuraturę krajową, „będzie dotyczyło także roli Gerharda Schroedera w przygotowywaniu inwazji”.

„Do Prokuratury Krajowej wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Gerharda Schroedera i zostało włączone do trwającego już śledztwa. Prowadzi je mazowiecki wydział Prokuratury Krajowej ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji”.

– informuje stacja.

Źródło: Niezalezna.pl, PAP, RMF FM

ZOBACZ TAKŻE:

Merkel jest współodpowiedzialna za wojnę na Ukrainie – szefowa Komisji Obrony Bundestagu

Nowy pakt Ribbentrop-Mołotow? Aleksander Dugin proponuje „Wybawić Europę Zachodnią od Wschodniej”

Jak Merkel podhodowała nowego Führera w Moskwie?
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZ FILM: „PĘTLA GAZOWA KREMLA: NORD STREAM 2 WPĘDZIŁ EUROPĘ W PUŁAPKĘ”

Co Putin planował zrobić z Polską i Europą?
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZ FILM: „WRÓG U BRAM”

JAKĄ PRZYSZŁOŚĆ DLA UKRAINY, POLSKI I EUROPY PRZYGOTOWYWAŁA ROSJA?
Zobacz nasz film „Wojna na Ukrainie. Plan ludobójstwa zatwierdził osobiście Putin”

Nadchodzi III wojna światowa❓
BEZKARNOŚĆ ROZZUCHWALA ROSJĘ❗️

Jak pokonać Rosję?
OGLĄDAJ NASZE FILMY O STRATEGII PRZETRWANIA W WARUNKACH ROSYJSKIEJ WOJNY HYBRYDOWEJ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NAJNOWSZY NUMER NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZE CZASOPISMO. TEMAT NUMERU: „LUDOBÓJSTWO 2022” 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE WYDANIE SPECJALNE NASZEGO CZASOPISMA. TEMAT NUMERU „GEOPOLITYKA”

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ZOBACZ TAKŻE: