Agenci wpływu i pożyteczni idioci terrorystycznego państwa-agresora zorganizowali proputinowski zlot w Pradze i Kolonii, podczas których odważyli się wysuwać bezczelne żądania korzystne dla krwawego putinowsko-raszystowskiego imperium zła. Jest to otwarcie wywrotowa działalność wobec państw zbiorowego Zachodu, który jest obiektem rosyjskiej wojny hybrydowej. Prawdopodobnie kolaboranci krwawego zbrodniarza wojennego Władimira Putina zapomnieli, jaki nie do pozazdroszczenia los czekał ich poprzedników – kolaborantów Adolfa Hitlera.

Kijów ostro zareagował na wrogie działania lobbystów Kremla w stolicy Czech i niemieckiej Kolonii, których uczestnicy w szczególności promowali retorykę zbrodniczego putinowskiego reżimu. MSZ państwa, które chroni Europę przed hordami eurazjatyckich morderców i despotów w bardzo dyplomatyczny sposób postanowiło dać do zrozumienia pachołkom raszystowskiej Rosji, że ich działania nie pozostaną niezauważone.

Oświadczenie podał do publicznej wiadomości przedstawiciel MSZ Ukrainy Oleh Nikolenko 5 września, informuje Radio Swoboda. Mówiąc o wspólnikach rosyjskich zbrodniarzy, którzy zorganizowali proputinowski sabat w Pradze i Kolonii, ukraiński dyplomata zauważył:

„Przypomnę, że protestujący zażądali zaprzestania wspierania Ukrainy i zniesienia sankcji wobec Federacji Rosyjskiej. Ogłoszono apele poddające w wątpliwość integralność terytorialną naszego państwa i ogłoszono zbiórkę pieniędzy na poparcie nielegalnych formacji zbrojnych w Donbasie”

– powiedział Nikolenko.

„Organizowanie takich sabatów pod trójkolorowymi flagami państwa-agresora w centrum Europy są niedopuszczalne. Wydarzenia te nie miały nic wspólnego z wolnością słowa i prawdziwymi nastrojami w Niemczech i Czechach. Potępiamy próby uczestników działań prorosyjskich usprawiedliwiania agresji Rosji przeciwko Ukrainie i deptania honoru i godności Ukraińców, którzy kosztem życia bronią wolności w Europie”

– czytamy w oświadczeniu.

Szkoda, że niektóre krótkowzroczne osoby publiczne na Zachodzie nie zauważyli nowej rzeczywistości, jaka wytworzyła się po 24 lutego. Wciąż nie zdają sobie sprawy, że poparcie lub tolerancja wobec bandy kremlowskich maniaków będą karalne. W niedalekiej przyszłości kolaboranci Putina nieuchronnie spotkają się z pogardą i nienawiścią, a być może także ściganiem karnym za wspieranie działalności wywrotowej w interesie zbrodniczej putinowsko-raszystowskiej Rosji. Świat się zmienił. Nieuniknione zwycięstwo Ukrainy przyczyni się do stworzenia zupełnie nowego porządku światowego. Prawda i sprawiedliwość zwyciężą, a sprawcy ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości zostaną zidentyfikowani i postawieni przed sądem.

Przypomnijmy, Główny Zarząd Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy (GUR) opublikował dane o 620 rosyjskich funkcjonariuszach FSB zamieszanych w przestępczą działalność państwa-agresora i prowadzących tajną wojnę hybrydową przeciwko krajom Europy.

Ukraiński wywiad wojskowy opublikował następujące dane putinowskich szpiegów: imię i nazwisko, miejsce pracy, adres rejestracyjny, dane paszportowe, marki, modele i numery samochodów itp.

LISTA SZPIEGÓW PUTINOWSKIEJ ROSJI JEST DOSTĘPNA TUTAJ>>>

Jagiellonia.org

PRZECZYTAJ:

Polityka ustępstw i „nieprowokowania” Rosji jeszcze bardziej rozzuchwala Putina!

Politico: Berlin, Paryż i Rzym chcą uratować Putina przed porażką na Ukrainie

Próby ratowania twarzy Putina mogą doprowadzić do zniszczenia świata – rosyjski opozycjonista

EUROPA NA CELOWNIKU KREMLA! OBUDŹ SIĘ, EUROPO!

Do realizacji rosyjskiej strategii geopolitycznej zaangażowano ogromne środki finansowe, materialne, instytucjonalne i ludzkie. Na Zachodzie pracuje rozbudowana sieć agentów wpływu, którzy w interesie Rosji (i za rosyjskie pieniądze) sieją nienawiść międzyetniczną, wywołują spory historyczne oraz terytorialne.

Coraz mocniej szaleje kremlowska propaganda. W celu rozbicia jedności Zachodu liczne media, organizacje społeczne, partie polityczne i ośrodki analityczne szerzą rosyjską propagandę nienawiści, antyliberalizmu, antyamerykanizmu, antysemityzmu oraz neomarksizmu i nacjonalizmu.

Moskwa podsyca kłótnie, nienawiść i zamieszki w krajach zachodnich. Kreml dokłada wszelkich starań, aby skłócić czarnoskórych i białych, republikanów i demokratów w USA, Europejczyków i Amerykanów, Polaków i Ukraińców, muzułmanów i chrześcijan, zwolenników tradycyjnych wartości i przedstawicieli LGBT, prawicę i lewicę, zwolenników w Polsce PiS-u i PO …

Rosyjskie trolle i agenci wpływów skupiają się na podsycaniu w państwach zachodnich konfliktów we wszystkich sferach: społecznej, politycznej, socjalnej, rasowej, etnicznej i religijnej. To jest wojna hybrydowa. Kreml prowadzi wojnę hybrydową przeciwko Zachodowi.

Udział w globalnej gospodarce stworzył Rosji możliwość psucia Europy od wewnątrz. Korzystając z zachodniej otwartości, Gazprom przekupił całą grupę czołowych ekspertów, przedsiębiorców i polityków europejskich. Kreml dołożył wszelkich starań, żeby Europa stała się bezzębna, bierna i ospała. Ta strategia okazała się bardzo skuteczna.

Moskwa kupuje partie i polityków charakteryzujących się nadmiarem prowincjonalnej mentalności i brakiem strategicznego myślenia. Wielbiąc rosyjskiego złotego cielca, nie zdają sobie sprawy, że mogą się stać następną ofiarą krwawego imperium zła. Nie rozumieją, że są karmieni do uboju…

Stary Kontynent stoi nad przepaścią. Jednak pozostaje podzielony, frywolny i beztroski. Ukołysany iluzją własnego bezpieczeństwa i uspokojony rosyjską propagandą. Nie zauważył, że wróg, który ma agresywne plany i niesie śmiertelne niebezpieczeństwo, jest już na jego terenie. CZYTAJ WIĘCEJ TU>>>

Włodzimierz Iszczuk

Redaktor naczelny portalu Jagiellonia.org i czasopisma „Głos Polonii”

ZOBACZ TAKŻE:

Pętla gazowa Kremla: Nord Stream 2 wpędził Europę w pułapkę

Zełenski: Kreml chce zniszczyć normalne życie każdego Europejczyka

Rosja po Putinie. Jednym z warunków zniesienia sankcji powinna być rezygnacja z broni jądrowej

OGLĄDAJ NASZ FILM O STRATEGII PRZETRWANIA W WARUNKACH ROSYJSKIEJ WOJNY HYBRYDOWEJ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE ŚWIEŻY NUMER NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE WYDANIE SPECJALNE NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ZOBACZ TAKŻE: