Rosyjscy najeźdźcy opublikowali skrajnie drastyczne nagranie z egzekucji ukraińskiego jeńca wojennego. Na opublikowanym filmie widać, jak bestie Putina nożem odcinają głowę żywemu ukraińskiemu żołnierzowi.

Na nagraniu widać ukraińskiego żołnierza leżącego na ziemi i krzyczącego z bólu, gdy okrutni najeźdźcy odcinają mu głowę nożem. Wokół jest jeszcze kilka rosyjskich bestii, które wspierają zabójcę okrzykami: „Pracujemy, bracia! Odetnij to, do cholery! Trzeba złamać mu kręgosłup! Do końca, k***a”.

Nie wiadomo, gdzie i kiedy ten film został nagrany, jednak sądząc po tym, że drzewa na nim są z zielonymi liśćmi, prawdopodobnie został nagrany jeszcze w zeszłym roku.

Później w sieci pojawił się kolejny film przedstawiające zwłoki bez głowy dwóch ukraińskich żołnierzy, który został udostępniony 8 kwietnia przez prorosyjskie kanały Telegram.

PRZECZYTAJ:

Grupa Wagnera: prywatna armia Putina pogrąża świat w chaosie

Przypuszczalnie został sfilmowany przez najemników z grupy Wagnera w pobliżu Bachmutu. Na nagraniu widać rozbity pojazd wojskowy (prawdopodobnie transporter opancerzony M113) oraz dwa pozbawione głów ciała ukraińskich żołnierzy.

Również 9 kwietnia na koncie MILITARY Z w rosyjskiej sieci społecznościowej VK pojawiło się zdjęcie czaszki posadzonej na gałęzi. Zgodnie z podpisem zdjęcie zostało zrobione w Bachmucie i widać na nim szczątki żołnierza Sił Zbrojnych Ukrainy.

Ukraińska ochotnicza organizacja OSINT InformNapalm pisze na swoim kanale Telegram, że od 2014 roku rejestruje przypadki obcinania głów Ukraińcom, w tym cywilom, przez rosyjskich zbrodniarzy wojennych.

PRZECZYTAJ:

„Nowa Norymberga”. Ukraina chce utworzyć specjalny trybunał dla Putina

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zareagował na pojawienie się nagrania tej makabrycznej rosyjskiej zbrodni, mówiąc, że ten filmik doskonale oddaje bestialski okrutną istotę Rosji.

„To jest wideo przedstawiające Rosję taką, jaka jest. Czym są te istoty? Nie ma dla nich ludzi. Syn, brat, mąż, czyjeś dziecko. To jest film przedstawiający Rosję, która próbuje uczynić z tego nową normalność. Taki zwyczaj niszczenia życia”

— podkreślił Zełenski i dodał, że „jest coś, czego nikt na świecie nie może zignorować: jak łatwo te bestie zabijają”.

Prezydent Ukrainy zapewnił, że nie będzie litości, ponieważ naród ukraiński „nie zamierza niczego zapominać i przebaczać zabójcom” i podkreślił, że „terror musi zostać pokonany”.

PRZECZYTAJ:

Operacja „Dzień Sądu”. Ukraina stworzyła jednostkę do zniszczenia rosyjskich zbrodniarzy wojennych

https://twitter.com/ZelenskyyUa/status/1646067913932132352

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy wszczęła dochodzenie w sprawie tych zbrodni wojennych.

„Wczoraj w internecie pojawiło się wideo, na którym okupanci rosyjscy demonstrują swoje bestialstwo – okrutnie katują jeńca ukraińskiego i odcinają mu głowę. SBU rozpoczęła wstępne postępowanie w sprawie tej zbrodni wojennej”

— oświadczyły służby w komunikacie opublikowanym na serwisie Telegram.

„Znajdziemy tych bestii. W razie potrzeby złapiemy ich wszędzie, gdziekolwiek by nie byli: [wyciągniemy] spod ziemi lub z innego świata. Ale na pewno poniosą karę za to, co zrobili”

– powiedział szef SBU Wasyl Maluk.

ZOBACZ TAKŻE:

Plan ludobójstwa Ukraińców zatwierdził osobiście Putin

Marionetkowy „rząd” i obozy koncentracyjne. Bild ujawnia plan Putina

Scenariusz ludobójstwa. Rosyjska agencja propagandowa ujawnia plany Putina

Co Putin planował zrobić z Polską i Europą?
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZ FILM: „WRÓG U BRAM”

JAKĄ PRZYSZŁOŚĆ DLA UKRAINY, POLSKI I EUROPY PRZYGOTOWYWAŁA ROSJA?
Zobacz nasz film „Wojna na Ukrainie. Plan ludobójstwa zatwierdził osobiście Putin”

Jak Merkel podhodowała nowego Führera w Moskwie?
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZ FILM: „PĘTLA GAZOWA KREMLA: NORD STREAM 2 WPĘDZIŁ EUROPĘ W PUŁAPKĘ”

Jak pokonać Rosję?
OGLĄDAJ NASZE FILMY O STRATEGII PRZETRWANIA W WARUNKACH ROSYJSKIEJ WOJNY HYBRYDOWEJ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NAJNOWSZY NUMER NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZE CZASOPISMO. TEMAT NUMERU: „LUDOBÓJSTWO 2022” 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE WYDANIE SPECJALNE NASZEGO CZASOPISMA. TEMAT NUMERU „GEOPOLITYKA”

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ZOBACZ TAKŻE: