Ukraińcy zidentyfikowali seryjnego mordercę biorącego udział w ataku rakietowym na budynek mieszkalny w Dnieprze, w którym według wstępnych danych zginęło 29 cywilów, w tym 14-letnia dziewczynka.

Krwawym zbrodniarzem wojennym i seryjnym mordercą, który wydał rozkaz ataku rakietowego na Dniepr okazał się pułkownik Oleg Timoszin, szef 52. Pułku Lotnictwa Ciężkich Bombowców Gwardii (51-letni dowódca mieszka w Oleniegorsku w obwodzie Murmańskim w apartamencie przy ulicy Strażników 15).

Ten sam recydywista jest też odpowiedzialny za inny rosyjski atak terrorystyczny, otdał rozkaz podwładnym pilotom odpalić rakiety, które zabiły 19 osób w centrum handlowym w Krzemieńczuku.

Szczegółowe dane krwawej bestii zostały upublicznione w sieci. Są tam nazwiska i dane członków rodziny, miejsce zamieszkania, a nawet adresy poczty elektronicznej i bezpośrednie telefony do seryjnego mordercy Timoszyna oraz telefony i adresy poczty elektronicznej jego żony i dwóch synów.

Polowanie na krwawą bestię i jego wspólników już się rozpoczęło. Służby specjalne obiecują zapewnić rosyjskim zbrodniarzom wojennym zasadę nieuchronności kary dla wszystkich rosyjskich zbrodniarzy wojennych. A dziesiątki milionów Ukraińców żądają sprawiedliwości, zemsty i najsurowszej kary dla krwawych rosyjskich terrorystów.

PRZECZYTAJ:

Terroryzm! Rosyjscy zwyrodnialcy zniszczyli duży blok mieszkalny w Dnieprze

Wcześniej zostały upublicznione dane innych rosyjskich terrorystów, ponoszących odpowiedzialność za masakry ukraińskich cywili. Są wśród nich:

  • 55-letni generał dywizji Siergiej Kuwaldin, szef sztabu lotnictwa dalekiego zasięgu;
  • 52-letni generał dywizji Oleg Pczela, dowódca 22. Dywizji Lotnictwa Ciężkich Bombowców Gwardii w mieście Engels, 52-letni pułk. Nikołaj Warpakchowicz;
  • dowódca Dywizji Ciężkich Bombowców Gwardii Donbasu im. Czerwonego Sztandaru, który sam opisuje siebie w mediach społecznościowych, jako „snajper z Syrii”, 42-letni pułkownik Oleg Skitski;
  • dowódca 121. Pułku Lotnictwa Ciężkich Bombowców Gwardii.

W podobny sposób Ukraińcy ujawnili dane rosyjskich żołnierzy z jednostek biorących udział w zabójstwach cywilów w miastach Bucza i Irpień pod Kijowem.

PRZECZYTAJ:

Operacja „Dzień Sądu”. Ukraina stworzyła jednostkę do zniszczenia rosyjskich zbrodniarzy wojennych

CYTAT NA TEMAT ROSYJSKICH ZWYRODNIALCÓW

Władze i społeczeństwo Ukrainy jednoczą się w zdecydowanym i sprawiedliwym gniewie, by bezwzględnie i z całą stanowczością wytępić krwawych putinowsko-raszystowskich przestępców, którzy popełniają ciężkie zbrodnie przeciwko ludzkości na terytorium Ukrainy. Czeka ich surowa i nieunikniona kara. Nie będzie litości!

Jagiellonia.org

ZOBACZ TAKŻE:

„Nowa Norymberga”. Ukraina chce utworzyć specjalny trybunał dla Putina

Rosja po Putinie. Jednym z warunków zniesienia sankcji powinna być rezygnacja z broni jądrowej

Co Putin planował zrobić z Polską i Europą?
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZ FILM: „WRÓG U BRAM”

Dlaczego Rosja nienawidzi Polski?
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZ FILM: „ANTYPOLONIZM. ZWYCZAJNY ROSYJSKI FASZYZM”

Jak pokonać Rosję?
OGLĄDAJ NASZE FILMY O STRATEGII PRZETRWANIA W WARUNKACH ROSYJSKIEJ WOJNY HYBRYDOWEJ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NAJNOWSZY NUMER NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZE CZASOPISMO. TEMAT NUMERU: „LUDOBÓJSTWO 2022” 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE WYDANIE SPECJALNE NASZEGO CZASOPISMA. TEMAT NUMERU „GEOPOLITYKA”

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ZOBACZ TAKŻE: