Polakożerstwo. Rosyjscy szowiniści marzą o podbiciu i rusyfikacji narodu polskiego.

Polska 'wróci' w skład Rosji - zapewnia rosyjski politykPrzedstawiciel Federacji Rosyjskiej w Radzie Europy zapowiadał jakiś czas temu, że w skład Rosji „powróci” niebawem Mołdawia, Ukraina, pozostałe republiki ZSRR, Finlandia i… Polska.

Roman Kokoriew, przedstawiciel Rosji w Radzie Europy, zaprezentował taki pogląd na swoim facebookowym profilu. O komentarzu poinformował ukraiński portal obzorevatel.com. Kokoriew pisał m.in.: „Następny krok – Mołdawia i cała Ukraina!!! Potem wszystkie pozostałe terytoria byłego ZSRR, Rosja znów się koncentruje i skupia, jak zawsze!”

Kokoriew zapewnił też, że „gdy odbuiduje się duchowa i wojskowa siła Rusi w całej jej mocy”, to do Rosji wrócą także inne terytoria. Między nimi będzie Alaska, kraje nadbałtyckie, Polska i Finlandia. „Wszystko to przecież ruskie terytoria, część Rosji!” – pisze Kokoriew.

Polityk niezwykle chamsko odpisał kobiecie z Ukrainy, która z nim polemizowała. „Obłudnik to ty, twoja rola to skarpetki czyścić mężczyznom i nogi rozkładać, a ty w politykę leziesz myśleć o czymś globalnym, wstydź się, grzeszna kobieto!” – stwierdził.

Przypomnijmy, że rosyjscy szowiniści marzą o podbiciu i rusyfikacji narodu polskiego, o całkowitym zniszczeniu polskiej tożsamości i kultury. Chcą zniszczyć samego ducha wolności i godności Polaków.

– Trzeba domagać się, aby po rosyjsku mówiła nie tylko Ukraina, ale też Polska i Rumunia – powiedział niedawno wiceprzewodniczący rosyjskiej Dumy Państwowej Władimir Żyrinowski podczas wystąpienia przed nacjonalistami na prorządowej manifestacji w Moskwie.

Jagiellonia.org / Fronda.pl / Kresy.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Aleksandr Dugin: Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma

Nowy pakt Ribbentrop-Mołotow?

Dugin: Rosyjski car powinien stać się carem ogólnoeuropejskim [WIDEO]

Żyrinowski: Los krajów bałtyckich i Polski jest przesądzony. Zostaną zmiecione. Nic tam nie pozostanie.