Ukraińcy muszą przygotować się na przedłużającą się wojnę z Rosją, powiedział w komentarzu udzielonym ukraińskiej redakcji Radio Swoboda Ołeksji Danyłow, sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy.

Wysoki ukraiński urzędnik dał jasno do zrozumienia, że ​​wyzwolenie wszystkich okupowanych terytoriów Ukrainy, wraz z Krymem i Donbasem nie będzie oznaczało całkowitego zwycięstwa, bo za jakiś czas Rosja może znowu zaatakować. Dlatego celem tej wojny jest całkowite zniszczenie rosyjskiego imperializmu jako takiego. Według niego tylko całkowita neutralizacja rosyjskiej agresji będzie oznaczać zwycięstwo w tej wojnie.

„Musimy odnieść takie zwycięstwo, które przekreśli zdolność Federacji Rosyjskiej do powtórzenia tych wszystkich rzeczy. Potrzebujemy zwycięstwa, które złamie kręgosłup bestii, która siedzi na terytorium Federacji Rosyjskiej i stale pielęgnuje roszczenia do obcych terytoriów. Jeśli nie zrobimy tego teraz, będzie to tylko odroczona wojna”.

Ołeksij Danyłow

Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy

PRZECZYTAJ:

Danyłow: Mamy szansę przełamać kręgosłup rosyjskiego „Kolosa na glinianych nogach”

Stwierdził, że Ukraińcy powinni przygotować się do długiej i trudnej wojny i dał jasno do zrozumienia, że ​​aby przetrwać, Ukraina potrzebuje tylko całkowitego i totalnego zwycięstwa nad wrogiem.

„To będzie bardzo trudne, nie będzie łatwe. A jeśli ktoś uważa, że ​​przeszliśmy już jakiś Rubikon i będziemy kontynuować jak w zegarku, to niestety tak się nie stanie. Czeka nas wielka wojna z tym krajem i będziemy musieli dołożyć wielu starań, aby zwycięstwo było nasze”

– podkreślił szef ukraińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony.

Jagiellonia.org

ZOBACZ TAKŻE:

„Siły Rosji się wyczerpują” – szef MI6 przewiduje haniebną klęskę Putina

„Kartagina zostanie zniszczona” – szef MON Ukrainy po spotkaniu z szefem NATO

Rosja po Putinie. Jednym z warunków zniesienia sankcji powinna być rezygnacja z broni jądrowej

OGLĄDAJ NASZ FILM O STRATEGII PRZETRWANIA W WARUNKACH ROSYJSKIEJ WOJNY HYBRYDOWEJ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE ŚWIEŻY NUMER NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE WYDANIE SPECJALNE NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ZOBACZ TAKŻE: