Holenderski sąd w trybie zaocznym skazał trzech terrorystów z putinowskiej Rosji – Igora Girkina (Striełkowa), Siergieja Dubinskiego i Leonida Charczenkę – na dożywocie w sprawie zestrzelonego na polecenie Kremla malezyjskiego Boeinga MH17.

Sąd stwierdził, że samolot pasażerski Malaysia Airlines Boeing 777 nr lotu MH17 został zestrzelony przez rosyjską rakietę przeciwlotniczą BUK wystrzelono z okupowanego przez Rosję ukraińskiego Perowmajska.

Tak więc, sąd udowodnił, że rosyjska agresja przeciwko Ukrainie rozpoczęła się już w 2014 roku, w tym za pośrednictwem kontrolowanych przez Moskwę terrorystów w Donbasie.

Przypomnijmy, kierowany pocisk rakietowy ziemia–powietrze Buk M1 z wyrzutni nr 332, który 17 lipca 2014 zestrzelił samolot MH17, należy do 53. Rakietowej Brygady Przeciwlotniczej z Kurska sił zbrojnych Federacji Rosyjskiej. W wyniku zamachu terrorystycznego zorganizowanego przez putinowską Rosję śmierć poniosły wszystkie osoby znajdujące się na pokładzie samolotu – 283 pasażerów i 15 członków załogi.

Jak pokonać Rosję?
OGLĄDAJ NASZE FILMY O STRATEGII PRZETRWANIA W WARUNKACH ROSYJSKIEJ WOJNY HYBRYDOWEJ

Dlaczego Rosja nienawidzi Polski?
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZ FILM: „ANTYPOLONIZM. ZWYCZAJNY ROSYJSKI FASZYZM”

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NAJNOWSZY NUMER NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE WYDANIE SPECJALNE NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

ZOBACZ ARCHIWUM CZASOPISMA „GŁOS POLONII” Z LAT 2018-2022

ZOBACZ ARCHIWUM CZASOPISMA „GŁOS POLONII” Z LAT 2012-2017

ZOBACZ TAKŻE: