Neonazizm w Polsce potrzebny jest Rosji do robienia nam tyłów w UE i wciągania nas z powrotem do rosyjskiej strefy wpływów. Charakterystyczną cechą rozpoznawczą neonazizmu „made by Kreml” jest jego antyamerykanizm. Neonazistów inspirowanych przez rosyjską agenturę najłatwiej rozpoznać właśnie po antyamerykańskiej i antynatowskiej retoryce.

Konrad T. Lewandowski

Polski pisarz, filozof, dziennikarz i publicysta

Neonazizm we współczesnej Polsce, a zwłaszcza w polskim rodzimowierstwie nie jest zjawiskiem pochodzenia polskiego, ale inspirowanym przez Rosję.

Charakterystyczną cechą rozpoznawczą neonazizmu „made by Kreml” jest jego antyamerykanizm. Neonazistów inspirowanych przez rosyjską agenturę najłatwiej rozpoznać właśnie po antyamerykańskiej i antynatowskiej retoryce – podkreślają oni „amerykański imperializm” i „kolonializm”, z którymi jakoby walczą, czyli powtarzają tezy sowieckiej propagandy z lat 80. XX wieku, czasem wręcz dosłownie, co ludzie pamiętający tamte czasy i „Dziennik Telewizyjny” mogą sobie łatwo przypomnieć i sami zauważyć.

PRZECZYTAJ:

To jest wojna! Propaganda antyamerykańska jest częścią wojny informacyjnej przeciwko Polsce

Te wątki antyamerykańskie i pansłowiańskie znamy dobrze z naszego rodzimowierczego podwórka, ale rzecz dotyczy całej współczesnej mutacji neonazizmu, czego dowodem poniższy wywiad, gdzie jest to wprost powiedziane zaraz na samym początku:

Całego tego wywiadu nie polecamy, szkoda czasu i nerwów, ale początek jest charakterystyczny – stara propaganda z czasów PRL i sprawa afrykanerów z RPA („ludobójstwa białych”) jako przedszkole rasizmu, służące formacji nowych neonazistów, w co w Polsce aktywnie zaangażowane są związki Rodzima Wiara i Niklot, które powinny zostać zdelegalizowane za jawną działalność antypolską na rzecz Rosji.

PRZECZYTAJ:

Prorosyjska prawica: Pożyteczni idioci Putina podkopują polską państwowość

Orientacja prorosyjska jest opcją zdrady. Wolność słowa czy wolność kłamstwa?

Neonaziści niemieccy, nie będący rosyjskimi marionetkami, z USA żadnych problemów nie mają, współpracują z bratnią Amerykańską Partią Nazistowską, a niezależni politolodzy obserwują ich bliską komitywę.

Konkurencja z Ameryką i NATO w oczywisty sposób zawadza Rosji, więc rosyjskie brunatne marionetki w Polsce będą na Amerykanów pyszczyć i po tym ich poznacie! Poza tym Kreml chce przejąć cały ruch neonazistowski pod swoją kontrolę i wykorzystać go do własnych celów politycznych:

Niemieccy neonaziści przechodzą szkolenie paramilitarne w obozie Rosyjskiego Ruchu Imperialnego w okolicach Sankt Petersburga

Rosjanie tuczą więc brunatnych durni jak wieprzka, żeby go potem, jak obrośnie politycznym sadłem, zarżnąć uroczyście, w oparach świętego oburzenia – o, popatrzcie do czego ta zła Europa i zła Polska znowu doprowadziły! Przykładem środowisko Szturmu i ich wspólny z Niklotem „Czarny Blok” na Marszach Niepodległości, za co dorobili się oni od organizatorów oficjalnego zakazu wstępu na NM.

Powtórzmy więc po raz n-ty: neonazizm w Polsce potrzebny jest Rosji do robienia nam tyłów w UE i wciągania nas z powrotem do rosyjskiej strefy wpływów, a także po to, aby wobec własnej opinii publicznej uzasadnić ostry kurs wobec Polski jako „zdrajczyni Słowian”, „marzącej” w 1939 roku o sojuszu z Hitlerem (dużo pożytecznych idiotów w tej mierze!) i także teraz hołubiącej rzekomo neonazizm w swojej przestrzeni publicznej.

Nasze środowisko rodzimowiercze przydatne jest Kremlowi dodatkowo jako nośnik neo-panslawizmu, czyli ich nowej ideologii imperialnej, polegającej na „zbieraniu ziem słowiańskich”. Dlatego brunatne „rodzimowierstwo tradycyjne” przenika się na naszym podwórku z ideologią „jedności wszystkich Słowian”, pod przewodnictwem „największego słowiańskiego narodu”, oczywiście. Temu służy Wielka Lechia i turbosłowiański świr, a w wersji dla nieco inteligentniejszych gimnastyka słowiańska, ekologiczna uprawa konopi i zawsze obowiązkowo walka z „amerykańskim imperializmem”!

Dlatego gońcie precz brunatne ścierwa z naszych wspólnot, gromad i obrzędowych kręgów! Niech zdychają w lesie celebrując urodziny Hitlera, albo Himmlera lub Hansa Franka, czyli „dobrych polskich patriotów”, którzy „chcieli dobrze dla nas, czyli dla rasy białej”.

Won z brunatną hołotą z Rodzimej Wiary/Niklota, Swargi, Białożaru i Watry oraz ich satelitami z MIR-u, Kałdusa i Gontyny!

Bez tego niesława nam wszystkim!

Konrad T. Lewandowski

Otwórzcie oczy!

Опубліковано Konrad T. Lewandowski Субота, 10 жовтня 2020 р.