Mieszkaniec rosyjskiego Woroneża Aleksandr Paszkow, najemnik z roty rozpoznania tak zwanej I słowiańskiej brygady samozwańczej „DRŁ”, który stracił nogę w Donbasie, w nagraniu wideo uznał fakt rosyjskiej agresji w Donbasie i oświadzcył, że na wschodzie Ukriany toczy się prawdziwa wojna rosyjsko-ukraińska na wielką skalę. Wideo zostało opublikowane przez ukraiński serwis internetowy myrotvorets.news.

„Jeśli ktoś myśli, że jest to wojna domowa na Ukrainie, ten się myli. To nie jest wojna domowa. To nie jest ATO (operacja antyterrorystyczna). Toczy się, w pełnym tego słowa znaczeniu, wojna na wielką skalę. Przeciwko Rosji. Widziałem to na własne oczy i jestem w tym przekonany. Widziałem to z jednej i z drugiej strony. Mam z czym to porównywać. Widziałem to, nie w telewizji. Wojna na pełną skalę przeciwko Rosji”

– zaznaczył rosyjski terrorysta, który z bronią w ręku przyszedł na terytorium suwerennej Ukrainy, by zabiać Ukraińców.

ZOBACZ TAKŻE:

Dowody rosyjskiej agresji: InformNapalm opublikował interaktywną bazę danych

Specjalny przedstawiciel USA ds. Ukrainy Kurt Volker prezentował portal o rosyjskiej agresji na Ukrainie

Быдломасса «русской весны». Центр миротворец идентифицировал боевиков которые участвовали в захвате Луганского аэропорта в 2014г.

#ПоребрикNews ЦЕНТР "МИРОТВОРЕЦ" ВЫЯВИЛ И ИДЕНТИФИЦИРОВАЛ ЕЩЕ 96 РОССИЙСКИХ ТЕРРОРИСТОВ ИЗ ЧВК "ВАГНЕР" КОТОРЫЕ УЧАСТВОВАЛИ В ЗАХВАТЕ ЛУГАНСКОГО АЭРОПОРТА В 2014г.Также была полноностью идентифицирована группа вагнеровцев, которые принимали участие в убийстве пророссийского боевика Мозгового.https://mobile.twitter.com/myrotvorets_/status/1238012520620797952/photo/1

Опубліковано Дмитрієм Чекалкиним Пʼятниця, 13 березня 2020 р.