OSTATNIE ZDJĘCIE DUGINA Z CÓRKĄ (STOI PO PRAWEJ STRONIE)

Późnym wieczorem 20 sierpnia pod Moskwą eksplodował samochód Toyota Land Cruiser Prado, właścicielem którego jest Aleksandr Dugin, najbardziej popularny rosyjski strateg, ideolog rosyjskiego imperializmu i eurazjatyzmu, wieloletni członek Czarnego Zakonu SS, jeden z liderów rosyjskiego ruchu faszystowskiego, nazywany ideologiem Putina, człowiek, którego strategię od 15 lat skrupulatnie wciela w życie cały polityczny establishment współczesnej Rosji.

Jednak tego pamiętnego wieczoru tym samochodem kierowała jego 32-letnia córka Daria Płatonowa (Dugina). Daria, podobnie jak jej ojciec, była także rosyjską faszystką i rzecznikiem mizantropijnych idei eurazjatyzmu i „russkiego miru”. Ukończyła Wydział Filozoficzny Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego, była obserwatorem politycznym Międzynarodowego Ruchu Eurazjatyckiego i muzykiem. Była jednym z autorów pierwszej książki o rosyjskiej agresji – tzw. „specjalnej operacji wojskowej”, która ukaże się jesienią tego roku pt. „Księga Z”.

Niezdrowe pomysły Aleksandra Dugina zainfekowały całą generalicję i establishment Rosji. Dugin ma ogromny wpływ na osoby podejmujące decyzje w najważniejszych sferach życia politycznego. Rosyjskie elity podzielają jego poglądy. Książka Aleksandra Dugina pod tytułem „Podstawy geopolityki” została opublikowana przy wsparciu Wydziału Strategii Akademii Wojskowej Sztabu Generalnego Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej i otrzymała rekomendację, jako podręcznik dla tych, którzy podejmują decyzje w najważniejszych sferach życia politycznego. Dugin i jego zwolennicy w swoich niezdrowych roszczeniach, pozostawili w tyle Hitlera i Czyngis-Chana.

Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma. […] Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej postaci. Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy. Nie dlatego, że nie lubimy Polaków czy Ukraińców, ale dlatego, że takie są prawa geografii sakralnej i geopolityki”

– pisał kremlowski szaman.

Z niesamowitym entuzjazmem Dugin wspierał Putina i jego popleczników, gdy w 2014 roku zaczęli przelewać krew Ukraińców, przekuwając jego szalone geopolityczne pomysły w rzeczywistość. Podczas tzw. „ruskiej wiosny” sprowokowanej przez bojowników rosyjskich służb specjalnych w ukraińskim Donbasie, mówiąc o Ukraińcach, Dugin trzykrotnie powtórzył: „Zabijać, zabijać i zabijać! I nie ma żadnego gadania. Ja wam to mówię jako profesor”.

Aleksandr Dugin przez całe życie głosił apokaliptyczne wizje. „Gdzie my jesteśmy, tam jest centrum piekła. I tak naprawdę nie trzeba nam myśleć, czy nie nadejdzie koniec świata, musimy myśleć, jak tego dokonać” – twierdził.

Wczoraj wieczorem w „centrum piekła” znalazła się jego własna córka…

Nienawiść, którą Dugin propagował od dziesięcioleci, powróciła do niego jak bumerang. Karma? Kara Pańska?… Wszechświat jest sprawiedliwy i ma swoje własne prawa…

Nie pytaj, gdzie jest twoja córka, Aleksandrze. Została przygarnięta przez martwe dzieci Buczy” – napisał na Twitterze znany białoruski bloger Maksim Mirowicz.

ZOBACZ TAKŻE:

Biesy Dugina. Apokaliptyczne wizje Kremlowskiego szamana

OGLĄDAJ NASZ FILM O STRATEGII PRZETRWANIA W WARUNKACH ROSYJSKIEJ WOJNY HYBRYDOWEJ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE ŚWIEŻY NUMER NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE WYDANIE SPECJALNE NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ZOBACZ TAKŻE: