Ukraiński portal „Mirotworec”, specjalizujący się w publikacji danych „osób, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa” i pochodzących z przecieków dokumentów dotyczących bezpieczeństwa Ukrainy, zwrócił się do Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy, Służby Bezpieczeństwa Ukrainy oraz Rady Najwyższej Ukrainy i zaapelował o zweryfikowanie źródeł finansowania kampanii wyborczej kandydata na prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zeleńskiego.
Eksperci twierdzą, że mają dowody, że w lutym 2019 r. pewien Andriej Pinczuk, oficer Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej polecił Dmitrijowi Chawczence, który jest właścicielem giełdy kryptowalut WEX i bojownikiem nielegalnych formacji zbrojnych okresowe przeprowadzanie operacji prania pieniędzy w celu sfinansowania kampanii wyborczej kandydata na prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zelenskiego.
PRZECZYTAJ:
„Prorosyjska Ukraina”. Kreml przygotowuje operację, która dla Polski będzie oznaczała katastrofę
Звернення Центру «Миротворець» до Ради Національної безпеки України, Служби безпеки України та Верховної Ради України
Gepostet von Центр Миротворець am Sonntag, 7. April 2019
МИ НЕ БІГУСИ. ТОМУ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДАМП ПОШТИ ДЛЯ АНАЛІЗУ ФАХІВЦЯМИРекомендуємо особливу увагу звернути на останні два…
Gepostet von Центр Миротворець am Sonntag, 7. April 2019
ZOBACZ TAKŻE:
Przyszłość wolnej Europy zależy od tego, co dzieje się dzisiaj na Ukrainie
Putin zje Zeleńskiego jako tabliczkę czekolady – The Economist
Atlantic Council: Dlaczego Zachód wspiera Poroszenkę? Nie ma alternatywy
Moskwa nadal ma nadzieję na odzyskanie politycznej kontroli nad całą Ukrainą
Plan pod kryptonimem „Janukowycz 2.0”. Czy Julia Tymoszenko współpracuje z Kremlem?


Ostatnio wysłuchałem wywiadu szefa OSW Adama Eberhardta który sugerował ze po zmianie prezydenta Ukrainy na Zieleńskiego, może być to korzystne bo zmieni się szef ukraińskiego IPN , Wiatrowycz….
Kto w co gra dzisiaj w Polsce…. Jedno jest pewne że jeżeli Putin będzie mógł łatwiej sterować czy rozgrywać np kartę antysemicką Kołomojskiego to będzie stawiał teraz na wybór Zieleńskiego…. Poroszenko obronił Ukrainę przed dalszym rozpadem i aneksją kolejnych terenów…. Młodzi pretensjonalni Ukraińcy, mają tak wyprane mózgi ze nie wiedzą kto jest kim….