Aktualności

Panika na Kremlu. Referenda, stan wojenny, powszechna mobilizacja?

Na tle miażdżących klęsk armii rosyjskiej na Ukrainie i w oczekiwaniu na całkowite załamanie frontu prowodyr terrorystycznego państwa agresora – zbrodniarz wojenny Władimir Putin gorączkowo szuka wyjścia z obecnej katastrofalnej sytuacji.

Według poinformowanych źródeł kremlowski maniak rozważa kilka opcji:

  1. Prowadzenie pilnych akcji teatralnych zwanych „referendami” na terenach czasowo okupowanych w celu stworzenia iluzji przyłączenia integralnej części terytorium Ukrainy do Federacji Rosyjskiej. W tym przypadku, z punktu widzenia Putina, nieuniknioną ofensywę Sił Zbrojnych Ukrainy w celu wyzwolenia tymczasowo okupowanych terytoriów ukraińskich, Kreml będzie mógł traktować jako „atak” na „terytorium” Federacji Rosyjskiej.
  2. Ogłoszenie stanu wojennego i oficjalne wypowiedzenie wojny Ukrainie.
  3. Ogłoszenie o powszechnej mobilizacji w Federacji Rosyjskiej.

Na poparcie tego można przytoczyć następujące fakty.

Wspierane przez Moskwę tak zwane „izby społeczne” nielegalnych podmiotów separatystycznych, wezwały do przeprowadzenia ​​„niezwłocznych” referendów w sprawie przyłączenia do Federacji Rosyjskiej tymczasowo okupowanych rejonów obwodów donieckiego, ługańskiego, zaporoskiego i chersońskiego. Okupanci i ich pachołkowie spośród miejscowych zdrajców planują do końca września stworzyć pozory tzw. głosowania na tymczasowo zajętych przez rosyjskich najeźdźców terenach. Prawdopodobnie zaraz po tym terrorystyczne państwo-agresor, poprzez bezprawną „decyzję” izby wyższej swojego parlamentu, ogłosi aneksję okupowanych terytoriów do składu putinowsko-raszystowskiej Rosji.

Zbrodniarze wojenni spieszą się, bo wiedzą, że już niedługo armia ukraińska może szybko i skutecznie wyzwolić terytoria ukraińskie.

Prawdopodobnie Putin wraz z krawą bandą kremlowskich maniaków spodziewa się, że ten że ten nielegalny cyrk da im możliwość szantażowania Ukrainy i świata możliwością użycia broni jądrowej do obrony „terytorium Federacji Rosyjskiej” przed agresją ukraińską. Podli, ohydni i tchórzliwi łajdacy, którzy w rzeczywistości przegrali wojnę, próbują ratować się przed ostateczną, haniebną i miażdżącą porażką przy pomocy takiego terrorystycznego szantażu.

Jednocześnie rosyjscy zbrodniarze wojenni rozumieją, że ich szantaż raczej nie zrobi wrażenia na Ukraińcach, więc przygotowują się do wprowadzenia stanu wojennego i ogłoszenia powszechnej mobilizacji w Rosji w celu uratowania skóry tchórzliwego szczura z bunkra poprzez wrzucanie do pieca wojny na Ukrainie niedoświadczonego i niekompetentnego rosyjskiego mięsa armatniego.

PRZECZYTAJ:

Polityka ustępstw i „nieprowokowania” Rosji jeszcze bardziej rozzuchwala Putina!

KOMENTARZ REDAKCJI

W 1994 r. Ukraina dobrowolnie zrezygnowała z trzeciego na świecie potencjału nuklearnego. Dzięki dobrej woli Ukrainy zostały zniszczone nuklearne balistyczne pociski międzykontynentalne i strategiczne bombowce.

Memorandum Budapeszteńskie podpisane 5 grudnia 1994 roku miało zapewnić Ukrainie bezpieczeństwo. Stany Zjednoczone, Rosja i Wielka Brytania zobowiązały się do respektowania suwerenności a integralności terytorialnej Ukrainy oraz powstrzymania się od wszelkich gróźb użycia siły przeciwko jej niepodległości i integralności terytorialnej.

Jednak Rosja złamała swoje zobowiązania. Wiosną 2014 r. Putin anektował Krym, rozpętał wojnę w Donbasie i próbuje zakwestionować niezależność Ukrainy. Co więcej, ignorując wolę narodów Europy Środkowo-Wschodniej, z maniakalnym uporem próbuje narzucić Stanom Zjednoczonym temat negocjacji o nowym podziale świata na strefy wpływów.

Rosja stała się egzystencjalnym zagrożeniem dla Ukrainy i całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Wielokrotnie ostrzegałem, że Rosja opracowuje szczegółowy plan agresji i terroru wobec krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W tym stwierdzeniu nie ma najmniejszej przesady. O istnieniu takiego planu świadczą liczne odtajnione dane ukraińskiej i zachodnich agencji wywiadu, a także nagminne wypowiedzi samych rosyjskich strategów, polityków oraz wielokrotne publikacje kremlowskich propagandystów, którzy ostatnio zaczęli urządzać histerię w sprawie konieczności „denazyfikacji” Polski. I to nie jest przypadek. Rzeczywiście, w ultimatum, jakie rosyjskie MSZ w grudniu ubiegłego roku wystosowało wobec USA i NATO, pojawiło się żądanie rozbrojenia krajów Europy Środkowo-Wschodniej, czyli przywrócenia Moskwie dawnej strefy wpływów na Starym Kontynencie.

Putin popełnia poważne zbrodnie przeciwko ludzkości, ponieważ czuje absolutną bezkarność, grożąc całemu światu bronią jądrową. Psychopata z bunkra praktycznie otwarcie grozi Zachodowi, mówiąc, że jeśli będzie mu uniemożliwiać zorganizowanie ludobójstwa na Ukrainie, użyje broni jądrowej przeciwko państwom NATO.

Ukraina jest tylko pierwszym celem zbrodniarza wojennego. Kremlowski paranoik marzy o odbudowie Imperium Rosyjskiego i dawnej strefy wpływów w Europie, która obejmuje całą wschodnią flankę NATO, czyli kraje bałtyckie, Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię.

Related Post

Jeśli Zachód ulegnie Putinowi na Ukrainie, będzie on nadal wymachiwał jądrową maczugą, bezkarnie dopuszczając się agresji i ludobójstwa w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Dlatego stosowanie szantażu nuklearnego jest kategorycznie niedopuszczalne. Świat nie powinien tego tolerować!

Jeśli Zachód będzie ulegać zastraszaniu Putina, może to doprowadzić do znacznie większych katastrof dla ludzkości niż nawet ograniczone użycie broni jądrowej. Kremlowska bestia musi być surowo ostrzeżona, że każda próba użycia broni masowego rażenia pociągnie za sobą natychmiastową, twardą, odpowiednią i lustrzaną reakcję.

Moskiewski zbrodniarz wojenny musi zdać sobie sprawę, że jego szantaż nie będzie miał najmniejszego wpływu na wolę suwerennych i wolnych narodów. Musi raz na zawsze porzucić takie instrumenty polityki zagranicznej. Musi również wyraźnie i jasno zrozumieć, że poniesie surową i nieuniknioną karę, jeśli nadal będzie popełniał ciężkie zbrodnie przeciwko ludzkości.

Jagiellonia.org

ZOBACZ TAKŻE:

„Nowa Norymberga”. Ukraina chce utworzyć specjalny trybunał dla Putina

Operacja „Dzień Sądu”. Ukraina stworzyła jednostkę do zniszczenia rosyjskich zbrodniarzy wojennych

Rosja po Putinie. Jednym z warunków zniesienia sankcji powinna być rezygnacja z broni jądrowej

OGLĄDAJ NASZ FILM O STRATEGII PRZETRWANIA W WARUNKACH ROSYJSKIEJ WOJNY HYBRYDOWEJ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE ŚWIEŻY NUMER NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE WYDANIE SPECJALNE NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ZOBACZ TAKŻE:

Redakcja

View Comments

  • Czyżby to była i jest kolejna rosyjsko-rusko-radziecka rewolucja bolszewicka, październikowa, narodowa i komunistyczna?!
    I tak śmierć im jest przypisana.

  • Dopóki Rosjanie są na Ukrainie i mordują, bombardują, niszczą, gwałcą, kradną strzelają, dopóty wygrywają. Tak to na zimno wygląda. Niestety.

Share
Published by
Redakcja

Recent Posts

Abp Gądecki o publikacji KUL: to nieoceniony skarb dla Kościoła

„Te dwa tomy są nieocenionym skarbem dla Kościoła, dlatego że pokazują wysiłek, który był kiedyś obecny, a zupełnie został zapomniany”…

47 minut ago

Prezydent Duda: Ukraińcy walczą za nas wszystkich. Jeśli Rosja nie zostanie powstrzymana, jest gotowa pójść dalej

Polska zobowiązuje się do dalszego wspierania Ukrainy w celu powstrzymania rosyjskiego neoimperializmu. Będziemy też nadal wspierać demokratyczną Białoruś. Ukraina nigdy…

1 dzień ago

400 dni wojny na Ukrainie: historie bohaterskich sióstr walczących o człowieczeństwo

W piekle wojny nie poddają się i wciąż niosą pomoc ludności na Ukrainie. O historiach bohaterskich sióstr zakonnych dowiadujemy się…

1 dzień ago

Fundacja Wolność i Demokracja razem z Fundacja BGK przekazały dwa samochody ukraińskim artylerzystom

Fundacja Wolność i Demokracja razem z Fundacja BGK, w ramach projektu pomocowego, przekazały dwa samochody artylerzystom z ukraińskiej Gwardii Narodowej…

1 dzień ago

Straty Rosji na Ukrainie wynoszą już 220 tys. żołnierzy – minister obrony UK

Według zaktualizowanych danych USA straty Rosji w wojnie na Ukrainie wynoszą ponad 220 tysięcy zabitych i rannych żołnierzy, powiedział Ben…

2 dni ago