Aktualności

Scenariusz ludobójstwa

ROSYJSKA AGENCJA PROPAGANDOWA UJAWNIA PLANY PUTINA

Wiosną 2022 roku na stronie rosyjskiej państwowej agencji informacyjnej RIA Nowosti, głównej tuby Kremla, ukazał się artykuł zatytułowany „Co Rosja powinna zrobić z Ukrainą”. Jest w nim wyłożony szczegółowy plan ludobójstwa i całkowitej likwidacji języka, kultury, tożsamości i państwowości ukraińskiej. Należy go traktować jako uniwersalny program masowych zbrodni przeciwko ludzkości, jaki krwawa banda kremlowskich maniaków zamierza uruchomić w krajach, które po II wojnie światowej znalazły się w sowieckiej strefie wpływów.

Włodzimierz Iszczuk

Redaktor naczelny portalu Jagiellonia.org i czasopisma „Głos Polonii”

W artykule rosyjski propagandysta Timofiej Siergiejcew bezwstydnie odsłania okrutny plan kremlowskich nazistów, którego celem jest ludobójstwo narodu ukraińskiego. Siewca kremlowskiej mowy nienawiści szczegółowo opisuje plan eksterminacji politycznej, kulturalnej i duchowej elity Ukrainy, zorganizowania masowego terroru i tworzenia obozów koncentracyjnych dla niepokornych Ukraińców, a także doprowadzenia pozostałej ludności Ukrainy do żebraczej i zwierzęcej egzystencji.

Tekst jest wyraźnym dowodem zbrodniczych i mizantropijnych planów Kremla wobec Ukrainy. Po jego lekturze staje się całkowicie jasne, że tak zwana denazyfikacja cynicznie głoszona przez Putina jest w rzeczywistości zbrodniczym, nieludzkim planem ludobójstwa i zniewolenia wielomilionowego narodu europejskiego. Z tekstu wynika, że z punktu widzenia bandy kremlowskich maniaków każdy człowiek honoru, który broni niepodległości i integralności swojej ojczyzny, każdy obywatel przestrzegający prawa, który sprzeciwia się zbrodniczej i agresywnej polityce Kremla, zostaje uznany za „nazistę”. Taką etykietkę raszyści przypinają każdej przyzwoitej osobie, która walczy o honor, godność, wolność i demokrację, każdej, która powstrzymuje ich przed realizacją nikczemnych, antyludzkich planów i projektów geopolitycznych.

Opisywany artykuł dotyczy Ukraińców, ale dla rosyjskich nazistów Ukraina jest tylko etapem ich agresji. To dopiero pierwszy kraj, który stanął na ich drodze i przeciwstawia się ekspansji zła. Apetyt bandy kremlowskich maniaków nie ogranicza się do Ukrainy, w rosyjskiej przestrzeni informacyjnej słychać już głosy o potrzebie tzw. denazyfikacji Polski. Dlatego warto go czytać jako uniwersalny manifest rosyjskiego nazizmu, który prędzej czy później może być zastosowany wobec wszystkich narodów byłej sowieckiej strefy wpływów w Europie.

GŁÓWNE TEZY MANIFESTU ROSYJSKIEGO NAZIZMU

„Ukraina nie może istnieć jako państwo narodowe, a próby budowania takiego państwa nieuchronnie prowadzą do nazizmu” – pisze putinowski podżegacz do ludobójstwa i dodaje, że „Denazyfikacja będzie nieuchronnie oznaczać deukrainizację”.

„Nie potrzebujemy nazistowskiej, banderowskiej Ukrainy, wroga Rosji i narzędzia Zachodu do zniszczenia Rosji. Dziś kwestia denazyfikacji przeszła na płaszczyznę praktyczną. Denazyfikacja jest konieczna, gdy znaczna część narodu – najprawdopodobniej jego większość – zostaje opanowana i wciągnięta przez reżim nazistowski w jego politykę. To znaczy, gdy hipoteza »ludzie są dobrzy – rząd jest zły« nie sprawdza się. Uznanie tego faktu jest podstawą polityki denazyfikacji” – napisał popularyzator putinowskiego nazizmu na łamach portalu RIA Novosti.

„Jednak oprócz najwyższych rangą urzędników winna jest także znaczna część ludzi, którzy są biernymi nazistami, kolaborantami nazizmu. Wspierali i pobłażali władzy nazistowskiej” – kontynuuje rosyjski następca Goebbelsa.

Related Post

„Dalsza denazyfikacja tej masy ludności polega na reedukacji, której dokonuje się poprzez ideologiczne represje (tłumienie) idei nazistowskich oraz poprzez surową cenzurę: nie tylko w polityce, ale także w kulturze i edukacji” – pisze siewca nienawiści i planów rosyjskich zbrodniarzy wojennych.

Warto zauważyć, że agencja RIA Nowosti jest ściśle związana z Kremlem i nigdy nie publikuje przypadkowych tekstów. Polityka redakcyjna głównej rosyjskiej tuby propagandowej jest ściśle kontrolowana. Właśnie dlatego ten tekst należy postrzegać jako oficjalny manifest rosyjskiego nazizmu i uzasadnienie kremlowskiego planu ludobójstwa narodu ukraińskiego.

Każdy przestrzegający prawa obywatel, lojalny wobec swojego państwa i narodu, każdy człowiek, który szanuje niezależność i integralność terytorialną swojego kraju, każdy, kto może oprzeć się realizacji agresywnej i grabieżczej polityki Moskwy w Europie, jest „nazistą” w oczach Putina i zbrodniczego klanu KGB, który od początku XXI wieku rządzi Rosją. Innymi słowy, każdy polski, ukraiński, litewski obywatel, który pozostaje lojalny wobec swojego kraju, w oczach bandy kremlowskich maniaków jest wrogiem, którego koniecznie trzeba oczernić i odczłowieczyć, a następnie fizycznie zlikwidować lub uwięzić w obozach koncentracyjnych.

Włodzimierz Iszczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Plan ludobójstwa Ukraińców zatwierdził osobiście Putin

Marionetkowy rząd i obozy koncentracyjne. Bild ujawnia plan Putina

Oficjalnie! List USA do ONZ: Kreml zaplanował organizację masakr, tortur i aresztowań Ukraińców

Biały Dom: Putin prowadzi wojnę przeciwko Ukraińcom, by represjonować ich, zmiażdżyć ich, skrzywdzić ich

Włodzimierz Iszczuk

View Comments

  • Plan jest taki, jaki aktualnie stan działań wojennych - oficjalne info.
    Putin. Russia. Russians. Wanted dead or alive.

Share
Published by
Włodzimierz Iszczuk

Recent Posts

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Ukrainy: zniszczenie elektrowni w Nowej Kachowce zagrożeniem dla Europy

W nocy 6 czerwca współczesna historia naszej Ojczyzny została naznaczona kolejną katastrofą, której konsekwencji nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Ta…

19 godzin ago

Stoltenberg zareagował na wysadzenie Tamy Kachowskiej: To oburzający akt, który pokazuje brutalność Rosji

„Dzisiejsze zniszczenie Tamy Kachowskiej naraża tysiące cywilów na niebezpieczeństwo i powoduje poważne szkody w środowisku. To oburzający akt, który po…

21 godzin ago

Ostatni strzał Powstania Styczniowego. Nieudany zamach na cara

W 1864 roku, po upadku powstania styczniowego, zaczęła się intensywna rusyfikacja ziem dawnej Rzeczypospolitej. I choć w drapieżnym imperium Romanowów…

23 godziny ago

Rosyjscy okupanci wysadzili tamę Kachowskiej Elektrowni Wodnej. Energoatom wydał ważne oświadczenie

Wysadzenie tamy Kachowskiej Elektrowni Wodnej przez wojska rosyjskie może mieć negatywne konsekwencje dla Zaporożskiej Elektrowni Jądrowej, ale sytuacja jest pod…

1 dzień ago

Jake Sullivan: Dzięki kontrofensywie Kijów wyzwoli strategicznie ważne terytoria

W Stanach Zjednoczonych wierzą, że dzięki kontrofensywie Sił Zbrojnych Ukrainy Kijów odzyska strategicznie ważne terytoria. O tym powiedział Jake Sullivan,…

2 dni ago

Polscy ochotnicy pomagają rosyjskim partyzantom, walczącym o wolność Rosji

Polscy ochotnicy poinformowali, że pomagają Rosjanom w walce o wolność ich ojczyzny. Pierwsza grupa szturmowa korpusu wzięła udział w działaniach…

2 dni ago