Aktualności

Taktyka antypiłsudczykowskich szurów

Zajmuje się analizowaniem szurskiej propagandy historycznej już jakiś czas i odnoszę wrażenie, że środowiska antypiłsudczykowskie w przenośni stosują taktykę armii czerwonej – pal licho z jakością tego co wystawiamy i produkujemy, najważniejsza jest ilość. Nachalnie w prostacki sposób powielają te same brednie – a to, że Józef Piłsudski to był mason, satanista, agent „City of London”, dezerter, zdrajca i tak dalej. Oczywiście nie uzasadniają tego w żaden sensowny sposób, dobierają tylko te informacje, które akurat pasują pod z góry założoną tezę i mieszają je z fałszem, naciągają, manipulują, konfabulują, a zazwyczaj po prostu kłamią.

Tomasz Gontarz

Publicysta

Rozsiewający takie bzdury to bardzo często „redaktorzy” szurskich kanałów na youtube i innych portalach, oraz politycy konfederacji, która nie bez przyczyny żartobliwie, lecz dość trafnie zwana jest konfederosją, szurfederacją, lub po prostu partią mniejszości rosyjskiej w Polsce.

Do tego dochodzą infantylne tytuły „programów” ów szurskich kanałów, gdzie cały czas coś „UJAWNIAJĄ”, „OBNAŻAJĄ” i w ogóle dokonują najbardziej sensacyjnych odkryć w dziejach ludzkości.

Osoba mająca odpowiedni poziom wiedzy historycznej, lub po prostu o wystarczająco wysokim ilorazie inteligencji na taką troglodycką propagandę będzie odporna, ale niestety wielu ludzi jest podatnych na manipulację i wiarę w najróżniejsze teorie spiskowe, a zatem antypiłsudczykowskie szury mają gdzie rekrutować swych wyznawców.

Interesujące tutaj jest również to, co z resztą niejednokrotnie zaobserwowałem, że poglądy antypiłsudczykowskie u wielu idą w parzę z innymi szurskimi poglądami. Tak przykładowo: niewiara w istnienie, lub realną szkodliwość wirusa COVID-19, przekonanie o szkodliwości masztów 5G, wiara w rządzący światem spisek waspowsko-masoński, czy chociażby negacjonizm lądowania amerykanów na księżycu.

Oczywiście nie można pominąć tutaj wątku, że środowiska antypiłsudczykowskie są też na mniejszym, lub większym poziomie prorosyjskie i świadomie, lub nie powielają to, co jest na rękę moskiewskiego kremla.

To absolutnie nie powinno dziwić, albowiem by zdeprecjonować, oraz w podły sposób zohydzić koncepcje federacji państw w Europie środkowo-wschodniej i ideę międzymorza, to trzeba identycznie postąpić z postacią naszego Marszałka.

Tomasz Gontarz

PRZECZYTAJ:

Polityczny realizm Marszałka Piłsudskiego

Jak pokonać Rosję?
OGLĄDAJ NASZE FILMY O STRATEGII PRZETRWANIA W WARUNKACH ROSYJSKIEJ WOJNY HYBRYDOWEJ

Related Post

Dlaczego Rosja nienawidzi Polski?
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZ FILM: „ANTYPOLONIZM. ZWYCZAJNY ROSYJSKI FASZYZM”

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NAJNOWSZY NUMER NASZEGO CZASOPISMA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZE CZASOPISMO. TEMAT NUMERU: „LUDOBÓJSTWO 2022” 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE WYDANIE SPECJALNE NASZEGO CZASOPISMA. TEMAT NUMERU „GEOPOLITYKA”

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ZOBACZ TAKŻE:

Redakcja

View Comments

  • I tak, i nie; z faktami się nie dyskutuje; osobiście polecam, wierzę i wolę jednak R. Dmowskiego jak wielu innych.
    Amen

Share
Published by
Redakcja

Recent Posts

Jake Sullivan: Dzięki kontrofensywie Kijów wyzwoli strategicznie ważne terytoria

W Stanach Zjednoczonych wierzą, że dzięki kontrofensywie Sił Zbrojnych Ukrainy Kijów odzyska strategicznie ważne terytoria. O tym powiedział Jake Sullivan,…

8 godzin ago

Polscy ochotnicy pomagają rosyjskim partyzantom, walczącym o wolność Rosji

Polscy ochotnicy poinformowali, że pomagają Rosjanom w walce o wolność ich ojczyzny. Pierwsza grupa szturmowa korpusu wzięła udział w działaniach…

10 godzin ago

Rzecznik Putina: Polska zawsze była albo wrogiem, albo częścią Rosji

Rzecznik Kremla ujawnił prawdę – dla elit faszystowskiego terrorystycznego państwa-agresora Polska zawsze była i jest albo wrogiem, albo terytorium zniewolonym przez…

12 godzin ago

Morawiecki: Polska jest rzecznikiem stosunkowo szybkiego przyjęcia Ukrainy do NATO

Polska jest rzecznikiem stosunkowo szybkiego przyjęcia Ukrainy do NATO, ale rozumiemy, że nie wszystkie kraje członkowskie NATO się z tym…

2 dni ago

Hebrajski Komentarz do Ewangelii: Trzy imiona Boga

Wszyscy Chrześcijanie wierzą w Trójcę Świętą. W Ewangelii sam Jezus objawia trzy Imiona Boga: Miłość, Zbawiciel, Dawca Życia – pisze…

3 dni ago

GUR: Ukraina zna miejsca pobytu Putina i Prigożyna, ale nie planuje ich likwidacji, powinni stanąć przed trybunałem

Ukraiński wywiad wojskowy śledzi w czasie rzeczywistym miejsce pobytu zbrodniarzy wojennych – poszukiwanego listem gończym Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze…

4 dni ago