W Kijowie powstało Zgromadzenie Międzyparlamentarne „Ukraina-Gruzja-Mołdawia”

Parlamentarzyści trzech państw postsowieckich zebrali się w Kijowie na II Konferencję Międzyparlamentarną pod tytułem „Gruzja, Mołdawia i Ukraina: wzmocnienie bezpieczeństwa i międzyparlamentarnego komponentu współpracy regionalnej  oraz rozwój współpracy z UE i NATO”. Strategicznym celem konferencji jest promowanie wartości demokratycznych, zapewnienie wspólnego systemu bezpieczeństwa, motywowanie ekonomicznie stabilnego zarządzania i reformowanie państw regionu zgodnie z europejskimi normami … Czytaj dalej W Kijowie powstało Zgromadzenie Międzyparlamentarne „Ukraina-Gruzja-Mołdawia”