Morawiecki: Polska dba o bezpieczeństwo na wschodniej flance NATO
Dbamy o bezpieczeństwo na wschodniej flance, na wschodniej granicy unijnej i tym samym wykonujemy również nasze obowiązki w ramach dbałości o bezpieczeństwo całej UE – powiedział przebywający z wizytą w Libanie premier Mateusz Morawiecki w wystąpieniu przekazanym przez KPRM. Fragment wystapienia wcześniej we wtorek zamieszczony został na Twitterze kancelarii premiera, później KPRM udostępniła szerszą wersję. … Czytaj dalej Morawiecki: Polska dba o bezpieczeństwo na wschodniej flance NATO
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element